İş GYO Nef İnistanbul Topkapı projesi!

İnistanbul Topkapı projesi, İş GYO ile Nef'in ortak geliştirdiği ilk proje olma özelliğini taşıyor

İş GYO Nef İnistanbul Topkapı projesi!

İnistanbul projesi,  Şişecam Topluluğu'nun ilk cam ambalaj fabrikası olan Topkapı Fabrikası arazisi üzerinde inşa ediliyor. 130 bin metrekarelik dönüşüm alanın üzerinde yükselecek ilk proje olan İnistanbul'da, toplam 4 blokta 788 adet konut yer alıyor.

Cevizlibağ metrobüs durağına ve İstanbul'un en işlek hattı olan E5'e 1 kilometre yakınlıkta yer alan İş GYO Nef İnistanbul Topkapı projesi; Marmaray'a 3.2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi'ne 5 kilometre ve TEM'e 7 kilometre mesafede bulunuyor.

Yıldız Teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsünün hemen karşısında yer alan İş GYO Nef İnistanbul Topkapı projesine, E-5 üzerinden Mecidiyeköy-Havalimanı istikametinde giderken Yeşil Kundura'yı geçip sağa dönünce 900 metre sonra ulaşılabiliyor.

İş GYO Nef İnistanbul Topkapı projesinin bünyesindeki avlular, genis çatı terasları, bahçeler, meydanlar, oyun ve spor alanları aynı zamanda projenin sosyal hayatını şekillendiriyor. Bütün proje alanı boyunca yayılan ve ortak kullanıma açık olan yeşil alanlar, meydanlar proje sahipleri, ziyaretçiler için mahalle olgusunu yaşatıyor.

Projenin tasarımı farklı lokasyonlarda 24 farklı ofisi bulunan 1935 yılında kurulmuş dünyaca ünlü mimari ve tasarım şirketi olan Perkins & Will tarafından yapılıyor. 

Projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen bahçeli, teraslı ve balkonlu daire tipleri bulunuyor. 4 bloktan oluşan projede, daire büyüklükleri 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor, fiyatlar ise 320 bin TL'den başlıyor.

 

Firma Bilgisi: Nef