İş GYO-Nef projelerinde kampanya rüzgarı

GYODER öncülüğünde başlatılan "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına 4 projesiyle katılan İş GYO ve Nef, 10 günde 106 adet konut satışına imza attı

İş GYO-Nef projelerinde kampanya rüzgarı

GYODER öncülüğünde başlatılan "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına 4 projesiyle katılan İş GYO ve Nef, 10 gün içinde 106 adet konut satışına imza attı. Bu satışlardan 78 milyon TL gelir elde edildi. İş GYO ve Nef’in ortak projesi İnistanbul’un yanısıra İş GYO Kartal Manzara Adalar ile Nef Ataköy 22 ve Nef Merter 12 projeleri 1-31 Ağustos tarihleri arasında 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunuluyor.

İş GYO ve Nef GYODER kampanyasında
GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), ülke ekonmisinin dinamizminin devam etmesi amacıyla başlattığı ve 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına  büyük gayrimenkul şirketleri destek veriyor. Tİş GYO ve Nef ortak ve ayrı yürüttükleri dört adet projeyle dahil oldu. Destek kapsamında İş GYO ve Nef’in ortak projeleri İnistanbul’un yanı sıra İş GYO’nun Kartal Manzara Adalar ile Nef’in Ataköy 22 ve Merter 12 projeleri kampanya süresince yüzde 20 peşinat, yüzde 5 ara ödeme ve 10 yıl vadeli aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulmaya başlandı. 

İş GYO-Nef projelerinde kampanya rüzgarı

Talep beş kat arttı
Kampanya’da ilk 10 gün geride kalırken, iki şirketin ortak projesi İnistanbul’da 30 milyon TL satış cirosu gerçekleştirildi. İş GYO’nun Kartal Manzara Adalar projesinde 25 milyon TL satış cirosu gerçekleşirken, Nef Ataköy 22 ve Nef Merter 12’den toplam 23 milyon TL satış cirosu elde edildi. Bununla birlikte her iki şirketin projelerine de konut sahibi olmak isteyenlerden yoğun talep geliyor. Kampanya sayısı ile projelere gelen talep sayısı önceki dönemlere kıyasla beş kat artmış bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef