İş GYO-NEF Topkapı projesi nerede?

İş GYO-NEF Topkapı projesi eski Şişecam Fabrikası arazisi üzerinde konumlandırılıyor. İşte İş GYO-NEF Topkapı projesi

İş GYO-NEF Topkapı projesi nerede?

İş GYO ile beraber NEF tarafından hazırlanan Topkapı projesi 3 bin 656 adet daireden meydana geliyor. İş GYO-NEF Topkapı projesinde 16 adet ticari birim ve 85 adet sosyal ünite de bulunuyor. 4 ayrı proje olarak inşa edilecek olan İş GYO-NEF Topkapı projesi 80 bin 239 metrekare alan üzerine konumlandırılıyor ve teslim tarihi olarak 2018 yılı veriliyor.

2015 yılının ilk çeyreğinde inşaat çalışmaları başlayacak olan İş GYO-Nef Topkapı projesinde 51 bin 353 metrekare yeşil alan, açık - kapalı yüzme havuzları, revir, eğlence odaları, fitness, kreş, çocuk oyun alanları, spor alanları, sinema salonları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Eski Şişecam Fabrikası arazisinde inşa edilecek olan İş GYO-Nef Topkapı projesi ile ilgili detaylı bilgileri www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

İş GYO-NEF Topkapı

İş GYO-NEF Topkapı projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında İş GYO ve NEF tarafından inşa edilen İş GYO-NEF Topkapı projesi eski Şişecam Fabrikası arazisi üzerinde konumlandırılıyor.

İşte İş GYO-NEF Topkapı projesi görüntüleri!

İş GYO - NEF projesi projesi muhtemel görüntüleri aşağıda yer almaktadır. Projenin kesin görselleri henüz firma yetkilileri tarafından yayınlanmadı.

İş GYO-NEF Topkapı

İş GYO-NEF Topkapı

İş GYO-NEF Topkapı

İş GYO-NEF Topkapı

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Topkapı