İş GYO'ya 5 ödül birden

İş GYO, 2013 Faaliyet Raporu ile uluslararası alanda faaliyet raporlarını değerlendiren League of American Communications Professionals-LACP Vision Awards’da dört kategoride ödül kazandı.,

İş GYO'ya 5 ödül birden

İş GYO 2013 Faaliyet Raporu ile uluslararası alanda faaliyet raporlarını değerlendiren League of American Communications Professionals-LACP Vision Awards’da biri altın olmak üzere dört kategoride ödül alırken, 2014 International Business Awards’da da bronz ödülün sahibi oldu!

İş GYO’nun 2013 Faaliyet Raporu dünyanın en prestijli ödül platformlarından LACP (League of American Communications Professionals) tarafından düzenlenen 2013 Vizyon Ödülleri’nde 100 üzerinden 98 puan toplayarak 2013 Faaliyet Raporu kategorisinde altın ödülün sahibi oldu. İş GYO Faaliyet Raporu ayrıca LACP’nin Best Letter to Shareholders Honor Award (Paydaşlara En iyi Mektup Onur Ödülü) ödülüne de layık görülürken, Avrupa/Ortadoğu/Afrika bölgesindeki en İyi 80 Faaliyet Raporu arasında 53. oldu. Rapor, ödüllerin dördüncü kategorisi olan Türkiye’nin En iyi 20 Faaliyet Raporu ödülleri arasında da yerini aldı.

İş GYO Faaliyet Raporu ayrıca, 2014 International Business Awards’da da (Stevie Awards) basılı en iyi faaliyet raporları arasında bronz ödüle layık görüldü.

LACP nedir?
2001 yılında kurulan League of American Communications Professionals (LACP), halkla ilişkiler sektöründe sınıfının en iyi uygulamalarını seçerek iletişim becerilerinde örnek alınacak eser niteliğindeki ürünleri ödüllendiriyor. Çeyrek dönemler halinde düzenlenen LACP yarışmalarına dünya genelindeki yüzlerce büyük firma iletişim alanındaki çalışmalarıyla katılıyor.

Amerikan iş dünyası ödülleri olarak 2002 yılında verilmeye başlanan Stevie Awards ödülleri ise 2003 yılında uluslararası platforma taşındı. Ödüller tüm dünyadan seçkin jüri üyelerinin oylarıyla belirleniyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo