İş GYO yeni projesinin adını Dubai’de açıkladı

21-23 Eylül 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan İş GYO, Kartal’daki projesinin maket ve proje detaylarını ilk kez yatırımcılarla paylaştı.

İş GYO yeni projesinin adını Dubai’de açıkladı

21-23 Eylül 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan İş GYO, Kartal’daki projesinin maket ve proje detaylarını ilk kez yatırımcılarla paylaştı. Geçtiğimiz yıl proje görsellerini yine ilk kez bu fuarda tanıtmış olan İş GYO, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına nazır konumlanan projesinin detaylarını 2H10 numaralı stantta sergileyerek, projenin adının da ‘Manzara Adalar’ olduğunu açıkladı. İş GYO’nun Kartal’daki yeni projesi konut, ticari ve ofis alanlarıyla karma bir proje olarak gerçekleştiriliyor. 305 milyon dolar yatırım değeriyle üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari üniteleri ile proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına nazır konumuyla dikkat çekiyor. Projede 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlardan oluşan farklı seçenekler sunuluyor.

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, konuyla ilgili olarak, “Bölgeye değer katıcı nitelikler taşıyan Manzara Adalar projemiz 36 bin 724 metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilecektir. İlerleyen dönemlerde proje süreçlerinin netleşmesini takiben tüm detaylar kamu ile paylaşılacaktır. 2014 yılı içerisinde lansmanını yapmayı planlıyoruz” dedi.

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Yeni Proje