İş GYO'nun teklifi konut alıcısını cezbetti

İş GYO, Manzara Adalar projesinden konut alımı yapan müşterilerinin yüzde 72'sinin firmanın ödeme planını tercih ettiğini açıkladı

İş GYO'nun teklifi konut alıcısını cezbetti

İş GYO; en prestijli projelerinden biri olan Manzara Adalar'dan konut alan müşteri portföyünün yüzde 72'lik oranının firma tarafından oluşturulan ödeme planını tercih ettiğini açıkladı. Projede kolay ödeme imkanı ile konut sahibi olma fırsatları ise sürüyor. 

Manzara Adalar'da fırsat dönemi sürüyor
İş GYO tarafından sunulan uygun ödeme planına gösterilen ilgi her geçen gün büyüyor. Müşterilerine yüzde 40'lık peşinat sonrasında, geri kalan yüzde 60'lık bedeli Mart 2018 sonuna kadar ödeme şansı sunan İş GYO, buna ek olarak yüzde 1 peşinat ve 36 fazsiz vade seçeneği de sunuyor.

İş GYO'nun teklifi konut alıcısını cezbetti

Manzara Adalar projesi fiyatları
Kartal'da inşa edilen Manzara Adalar, stüdyo tipi dairelerden 5+1'e kadar değişen konut tipleri içeriyor. Ofis ve ticari alanlar da içeren projede, geniş daireler ve zengin sosyal donatıların yanı sıra peşin ödemelerde de yüzde 10'luk indirimin sunulduğu projede ayda 2.200 TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olma imkanı bulunuyor. 

Manzara Adalar projesi nerede?
Kartal sahil şeridine arabayla 5, yürüyerek ise 17 dakikalık mesafede yer alan İŞ GYO imzalı Manzara Adalar'ın altında dünyanın en tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman'ın tasarım imzası bulunuyor.  Projede kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, SP alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor komleksinin yanı sıra, 2 bin 500 metrekarelik sosyal alan tesisleri yer alıyor. Proje bünyesinde ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti de sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar