İş Modern Ambarlı'da satışlar başladı

Sinpaş Yapı, İş Modern İkitelli projesinin ardından İş Modern Ambarlı'da da satışlarına başladı. Proje İstanbul'un en büyük limanlarından Ambarlı'ya 5 dakikalık mesafede konumlanıyor

İş Modern Ambarlı'da satışlar başladı

Sinpaş Yapı, İş Modern İkitelli'nin ardından İstanbul'un en büyük limanlarından Ambarlı'ya 5 dakikalık mesafede konumlanan İş Modern Ambarlı projesinde de satışlara başladığını duyurdu. Firmanın ikinci ticari gayrimenkul projesi olarak dikkat çeken İş Modern Ambarlı, firmaların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanacak. 

Türkiye'nin en büyük limanına 5 dakikalık mesafede

İş Modern Ambarlı projesinin Türkiye'nin en büyük limanlarından biri olan Ambarlı'ya 5 dakikalık mesafede konumlandığını söyleyen Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik,  projenin merkezi konumuyla dikkat çektiğini vurguladı. Çelik: "İş Modern projesini bu kez, Türkiye’nin en büyük limanlarından Ambarlı’ya 5 dakika mesafede hayata geçirerek İstanbul’a kazandırıyoruz.  Merkezi konumu, proje detayları ve yatırım değeriyle ticaretin yeni merkezi haline gelecek olan İŞ MODERN Ambarlı, Sinpaş Yapı güvencesiyle işinde kazanmak isteyenleri bekliyor..." dedi. 

İş Modern Ambarlı Projesi

İş Modern Ambarlı projesi, depo, atölye, lojistik kullanım alanlarına sahip ünitelerden meydana geliyor. Orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları, toptancılar, otomotiv sektörü ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmalar için de çözümler sunacak projede ihtiyaca göre şekillenecek esnek üniteler yer alacak. Projenin modüler alanları, 250 metrekareden 12 bin metrekareye kadar farklılık gösterebilecekken, birimler 10 metrelik tavan yüksekliklerine sahip olacak. Proje metrekare başına 1 tonluk taşıma kapasitesine sahip olacak ve kişiye özel lojistik alanlar içerecek. Projede ayrıca koridorların hava ve ışık almasına olanak tanıyan ferah avlulara da yer verilecek. 

İş Modern Ambarlı Nerede?

İş Modern Ambarlı, Türkiye'nin en büyük limanlarından Ambarlı'ya yakın konumu ve merkezi noktalara kolay ulaşım imkanı tanıyan lokasyonu ile iş dünyasına önemli kolaylıklar sunacak. Projeden TEM Bağlantısına ulaşım süresi 2-3 dakika olarak belirlenirken E-5, metrobüs ve Bakırköy-Beylikdüzü Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alacak. Projeden Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı'na ulaşım alternatifleri de yer alacak. 

İş Modern Ambarlı teslim tarihi ve fiyatları

Toplamda 26 bin 120 metrekarelik arsa üzerinde uygulanmakta olan İş Modern Ambarlı da modüler yapıların büyüklükleri 250 metrekare ile 12 bin metrekare arasında farklılık gösterecek. Teslimlerin Aralık 2018 tarihinde yapılması planlanan projede fiyatlar 1 milyon 93 bin 500 TL ile 9 milyon 645 bin 500 TL arasında farklılık gösteriyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: iş modern ambarlı