İş Modern’de isteyene satılık, isteyene kiralık

Sinpaş Yapı’nın İstanbul İkitelli’de hayata geçirdiği İş Modern projesinde hemen teslim işyerlerinde satış ve kiralamalar sürüyor. İş yerlerinin metrekare satış fiyatı 2 bin 150 TL, kira fiyatı 13 TL’den başlıyor

İş Modern’de isteyene satılık, isteyene kiralık

27 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

İstanbul sanayisinin önemli merkezlerinden İkitelli’de imalat, atölye ve depolama ihtiyacı olan firmalar için Sinpaş Yapı tarafından tasarlanan İş Modern’de yüzde 85 satış oranına ulaşıldığı açıklandı. İş Modern’in birinci ve ikinci etaplarında isteyen firmalara kiralık, isteyen firmalara satılık bölümler sunulmaya başlandı. Hemen teslim avantajı  ulunan İş Modern’de 12 ay vade farksız ödeme planı ile iş yeri sahibi olmak mümkün.
Toplam 63 bin metrekare arsa alanından oluşan İş Modern’de işyerlerinin büyüklükleri 600 ile 14 bin 500 metrekare arasında değişiyor. Bu işyerleri, 5 metre ve üzeri tavan yükseklikleri, yüksek taşıma gücü, bölümlerin önünde araç yükleme-boşaltma için otopark alanları ve çift yönlü TIR, kamyon manevra alanları ile büyük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyor.

Metrekare fiyatı 2bin 150 TL

Satışları yüzde 85 oranında tamamlanan İş Modern'in 2'nci etabında yer alan bağımsız bölümlerin satışı devam ediyor. Bölümlerin metrekare birim fiyatları 2 bin 150 TL – 2 bin 350 TL arasında farklılık gösteriyor. 1’inci etap ve 2’inci etapta kiralamaya açılan alanların metrekare bedelleri ise 13 – 15 TL arasında değişiyor. Kira bedelleri, alan büyüklüğü, konum ve araç ulaşımı gibi özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

12 vade farksız ödeme

Sinpaş Yapı, teslimi hemen yapılan işyerlerinin ödemesini 12 ay vadelendiriyor. Yaklaşık yüzde 40 peşinat ile 12 ay vade farksız ödeme fırsatı, işyerlerini hemen teslim almak isteyen ve banka kredisi kullanmak istemeyen yatırımcılar tarafından ilgi görüyor. Projede cazip koşullarla banka kredisi kullanmak da mümkün.

 

 

Proje Bilgisi: Iş Modern