İş ve yaşamı buluşturan proje: Work-Square

MVK Yapı'nın Kurtköy'deki home ofis projesi Work-Square iş ve yaşamı buluşturuyor. Kurtköy'lülerin buluşma merkezi olacak projede fiyatlar 140 bin TL'den başlıyor

26 Aralık 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş

Konut yatırımlarıyla dikkat çeken İstanbul'un gelişen bölgelerinden Kurtköy, ofis yatırımlarının da merkezi oldu. MVK Yapı'da Kurtköy'de TAGO Mimarlık'ın imzasını taşıyan home-ofis projesi Work Square projesini hayata geçiriyor. MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, www.emlakwebtv.com Genel Yayyon Koordinatörü Bülent Yoldaş'a Kurtköy'ün gelişim dinamiklerini ve Work Square projesini anlattı.

Kurtköy değerlenmeye devam ediyor
Kurtköy için en önemli dinamiğin Sabiha Gökçen Havalimanı olduğuna dikkat çeken MVK Yapı Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, bölgeye önemli değer katan projelerden birinin de de havalimanının yanında yapılmakta olan Teknopark olduğu bilgisini verdi. Ertürk Mavuk, Teknopark projesi tamamlandığında 30 bin beyaz yakalının burada çalışacağını ve Teknopark'ın Türkiye'nin teknoloji ve Ar-Ge merkezi olacağını belirterek, "Bölgede bir Sağlıkkent projesinin ve bir fuar merkezinin yapılacağı da açıklandı. Kadıköy - Kartal metro hattının Sabiha Gökçen Havalimanına ulşacak olması ve karayolu ulaşım ağlarına yakınlığı gibi faktörler de Kurtköy'ün gelecekte de değerlenmeye devam edeceğini gösteriyor" diye konuştu.

Kurtköy'ün nitelikli ofis projelerine ihtiyacı var
Havalimanı, Teknopark projesi ve çevrede çok sayıda yer olan Organize Sanayi Bölgesi'nin bulunması nedeniyle, Kurtköy'de nitelik ofise ihtiyaç duyulduğuna değinen Ertürk Mavuk, "Bizde bölgeyi değerlendirerek, MVK Yapı olarak Work Square projemizi home-ofis konseptinde projelendirdik. Dileyen ev olarak, dileyende ofis olarak değerlendirebilecek.Projemize hem ofis ihtiyacını karşılayacak donatılar ekledik hem de ev olarak kullanmak isteyeceklerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri rezidans projelerinde yer alan donatıları da ekledik. Bunların ötesinde binanın altında yer alan açık çarşı da hem bögedeki hem de projede yaşayanlara hizmetler sunmak için bir mağaza karması oluşturulacak. Burası tamamlandığında Kurtköy'ün önemli bir buluşma merkezi olacak" dedi.

Fiyatlar 140 bin TL'deb başlıyor
Projede satışlara 1-2 ay gibi bir süre önce başladıklarını söyleyen Ertürk Mavuk, "Şu anda lansman kampanyamız devam ediyor ve yılbaşına kadar sürecek. Stüdyo daireler 140 bin TL, 1+1 daireler de 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu" diye konuştu.

MVK YAPI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.mvkyapi.com/

WORK-SQUARE PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://work-square.com/Default.aspx