İS7ANBUL Efekt Serisi

Kale Boya, İS7ANBUL Efekt serisinin yenilikçi ürünleri ‘Orion’, ‘Antique’ ve ‘Aura’ ile zengin dekoratif seçenekler sunuyor.

İS7ANBUL Efekt Serisi

İS7ANBUL Efekt serisinin yeni ürünlerinden, kumlu, metalik dokuya sahip iç cephe boyası Orion, tüketicileri alışılmışın dışında dekorasyon alternatifleri ile buluşturuyor. İlhamını yıldızlardan alan Orion, ışıltılı ve grenli dokusu ile farklı desenler oluşturulmasına imkan sağlıyor. İçeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlayan Orion, binlerce renkte ve fırçayla kolaylıkla uygulanabiliyor. 

‘İS7ANBUL Antique’ hayal gücünüze göre sonsuz desen sunuyor
Travertenin eşsiz dokusuna sahip dekoratif kaplama Antique, traverten deseninin yanı sıra, kullanılan uygulama aleti, yöntemi ve kullanıcının hayal gücü doğrultusunda sonsuz sayıda desen yaratma imkanı sağlıyor. Farklı uygulama alternatifleri sunan Antique, antik çağlardan günümüze taşınan doğal yüzeylerle, birbirine benzemeyen mekanların oluşmasını sağlıyor. Ayrıca son katında kullanılan Antique Coat ile eskitme efektine sahip olan kaplama, bu uygulama ile su itici özellik de kazanıyor. Antique, yüksek su buhar geçirgenliği ile sağlıklı ve nefes alan mekanlar yaratıyor. 

‘İS7ANBUL Aura’ sedef efekti ve kadife dokusuyla zarif mekanlar yaratıyor
Sedef efekti ve kadife dokusuna sahip iç cephe dekorasyon boyası Aura, içeriğindeki sedef ve özel dolgular ile ışığa ve bakış açısına göre değişen efektler oluşturuyor. İç cephede uygun bir şekilde hazırlanmış birçok yüzeyde kullanılabilen İs7anbul Aura, kadife dokusu ile mekanlara son derece zarif bir görünüm kazandırıyor. Binlerce renkte kullanılabilen ve efektleri mala ile verilebilen İs7anbul Aura, parıltılı ve degrade görünümüyle mekanlarında farklılık isteyen tüketicilen ilgisini çekiyor.  

Kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine dekoratif etki yaratmak amacıyla uygulanan ‘İS7ANBUL’ serisi, modern evlerden kafelere, özel mekanlardan otellere kadar estetiğin ön planda olduğu her noktada karşımıza çıkıyor. kalekim.com.tr