İşbir’den klimalı-vitaminli yatak

İşbir Yatak’In yeni koleksiyonunda yer alan klimalı yatak pedi ve vitaminli yatak gibi ürünler büyük ilgi görüyor

5 Mart 2012

İşbir Yatak’In yeni koleksiyonunda yer alan klimalı yatak pedi ve vitaminli yatak gibi ürünler büyük ilgi gördü. Teknolojiyi yakından takip eden İşbir Yatak, sağlıklı ve konforlu ürünler geliştirmeye devam ediyor .
İşbir Yatak’ın yeni ürünlerinden biri olan klimalı yatak pedi 4 mevsim boyunca her yatakta, rahatlıkla kullanılabiliyor. Tek ve çift kişilik olmak üzere iki çeşidi bulunan pedin en büyük özelliği uyku konforunu arttırması. Tüpler içinde devir daim olan su sayesinde yatak üzerindeki elektriklenme azalmış oluyor ve bu ürün kullanıcısına enerji tasarrufu sağlıyor.
Vitaminli yataklarıyla da iddalı olan İşbir Yatak, Türkiye’de Nano teknolojiyle ürettiği yatak pedlerinde A, C, E vitaminlerini bulunduruyor. Kalp damar rahatsızlıklarına ve kanser hastalığına iyi geldiğini belirten İşbir Yatak Pazarlama Müdürü Arzu Çopur, Vitaminli yatakların anti-eycing ve anti-doksan özellikleri olduğunu vurgulayarak, yatağın içerisinde bulunan vitamin kapsüllerinin patlayarak, uyku sırasında vücuda geçmesiyle etki ettiği belirtti.