Isı Yalıtım Zirvesi’ne geri sayım

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği ve İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün düzenlediği “Isı Yalıtımı Zirvesi” 27 Eylül’de

Isı Yalıtım Zirvesi’ne geri sayım

3 Eylül 2012 / emlakwebtv
Ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmeye, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmaya yönelik çalışmalarıyla adından söz ettiren İZODER, Kalekim ana sponsorluğunda “Isı Yalıtımı Zirvesi” düzenliyor. Cevahir Kongre Merkezi’nde 27 Eylül tarihinde yapılacak “Isı Yalıtımı Zirvesi ”nin açılışı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın  katılımlarıyla gerçekleşecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapılacak zirveye, ana sponsor Kalekim’in yanı sıra Basf, Capatect Isı Yalıtım Sistemi, İzocam ve Trakya Cam sponsor oluyor.
Sektörün en önemli başlıklarından olan doğru ve kaliteli yalıtım, yalıtım uygulamalarında kullanılan kalınlıklar, haksız rekabet, yalıtım sektöründe denetim gibi hayati konuların masaya yatırılacağı “Isı Yalıtımı Zirvesi”, yalıtımın önemini kamu ve kamuoyuna daha iyi anlatmayı hedefliyor.
 “Isı Yalıtımı Zirvesi”nin ana başlıkları:
-Piyasa Gözetim ve Denetim,
-Mevzuatlar ve Enerji Kimlik Belgesi,
-Yalıtım Sektörü 2012-2023 Projeksiyonu,
-Isı Yalıtımında Doğru Malzeme Seçimi,
-Denetim ve Gözetimden Beklentiler,
-Isı Yalıtımında Haksız Rekabet ve Kalınlıkların Önemi,
-Yapı Denetiminin Geleceği