Isıcam'dan 'altın yağmuru'

Trakya Cam’ın Türkiye’nin ilk çift cam markası Isıcam’ın 40. yılı kapsamında düzenlediği ‘Altın Yağmuru’ kampanyası sona erdi

Isıcam'dan 'altın yağmuru'

Isıcam Sinerji ve Isıcam Konfor kullanan doğrama firmalarına yönelik düzenlenen kampanyaya en fazla fatura ile katılan ilk 80 firma altın ile ödüllendirildi.

Isıcam bayileri altınla ödüllendirdi
Trakya Cam ile sözleşme yapan doğrama markalarının üretici/satıcı (tali) bayilerinin katıldığı kampanyada, Isıcam Yetkili Üreticileri'nden alınan 'Isıcam Sinerji' ve 'Isıcam Konfor' için ünite metrekaresi başına 2 TL prim verildi. Ayrıca Isıcam'ın 40.Yılı olması nedeniyle kampanyaya en fazla fatura ile katılan ilk 40 bayi yarım altın, ikinci 40 bayi ise çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Trakya Cam Sanayii A.Ş. hakkında
Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Trakya Cam Sanayii A.Ş., Türkiye düzcam pazarı ve bölgesinin önde gelen firmalarından biri konumunda. Bugün Türkiye'de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurtdışında ise Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 9 farklı ülkede üretim yapan Trakya Cam, düzcamda Avrupa'da 3'üncü, dünyada ise 6'ncı büyük üretici firması olarak dikkat çekiyor.