Isıcam'dan 'Cam Alıcı' kampanya

Bu yıl 40’ıncı yılını kutlayan Isıcam, yeni bir reklam kampanyası başlattı. Wilma Elles ve Gamze Gözalan’ın rol aldığı yeni reklam kampanyası Volkswagen Tiguan kazanma fırsatı sunuyor

Isıcam'dan 'Cam Alıcı' kampanya

Trakya Cam Sanayii A.Ş.’nin çift cam markası Isıcam, enerji tasarrufu konusunda toplumdaki duyarlılığı daha da artırmak amacıyla yeni reklam kampanyasını başlattı. 

Isıcam’ın 40’ıncı yıl etkinlikleri kapsamında TBWA\İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminde, ünlü oyuncu Wilma Elles ile oyuncu ve dublaj sanatçısı Gamze Gözalan, kamera karşısına geçti. Gamze Özalan’ın, komşusu Wilma Elles’e yakıt faturasından dert yandığı filmde, Elles ona Isıcam Konfor ile faturaların nasıl azalacağını anlatıyor.

Yeni teknoloji ürünü olan, ısıtma ve soğutma enerjisinde tasarruf sağlayan ‘Isıcam Konfor’un yeni reklam kampanyası; TV’lerin yanı sıra radyo, basın, internetin de yer aldığı birçok mecrada yayınlanıyor.

15 Eylül-30 Kasım 2014 tarihleri arasında evinin camını Isıcam Konfor ile değiştirenlerin katılacağı kampanyada bir kişi Volkswagen Tiguan kazanma şansı yakalayacak.

40’ıncı yıl kampanyasını içeren Isıcam Konfor’un yeni reklam filmi www.isicam.com.tr web adresinden izlenebilir.  

Kayıpları yüzde 50 oranında azaltan ürün
Trakya Cam’ın son teknoloji ürünü Isıcam Konfor, gün ışığını engellemeden yazın güneş ısısı girişini kontrol ediyor. Kışın da ısıyı içeride tutan Isıcam Konfor, böylece hem soğutma hem de ısıtma giderlerini azaltıyor. Isıcam Konfor standart çift camlara göre camdan kaynaklanan ısı kayıplarında yüzde 50, güneş kontrolünde ise yüzde 40 daha avantajlı olmasıyla dikkat çekiyor.