Isıcam Sistemleri'nin yeni web sitesi yayında

Şişecam Düzcam dijital dönüşümde ikinci hamlesini, grubun değerli markası Isıcam Sistemleri’nin web sitesinin yenilenmesi ile gerçekleştirdi

Isıcam Sistemleri'nin yeni web sitesi yayında

Şişecam Düzcam, Isıcam Sistemleri’nin yeni web sitesi isicam.com.tr ‘yi yeni yüzüyle yayına alarak dijital dönüşüm çalışmalarında bir büyük adımı daha tamamladı. Çağın getirdiği teknolojik yeniliklerin entegre edildiği yeni Isıcam Sistemleri web sitesinde, kullanıcıların talep ettikleri bilgilere daha çabuk ve kolay ulaşabilmesi için mevcut bilgiler daha anlaşılır bir tasarım diliyle yeniden düzenledi. 

Mobil cihazlar dâhil her türlü cihazda görüntülenebilen yeni web sitesi, hem nihai tüketici hem de sektör profesyonellerinin kullanıcı deneyimleri dikkate alınarak tasarlandı. Kullanıcı dostu yeni Isıcam web sitesi, teknik ve görsel anlamda yenilikçi yapısıyla, Isıcam Sistemleri’nin geniş ürün yelpazesini göz önüne seriyor.
Isıcam Sistemleri’nin tüm serilerine ait ürünler ve bu ürünlerle ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu yeni web sitesinde bilgiye kolay ulaşma ve hızlı kullanım imkânı sunuyor.

İhtiyaç duyulan bilgiye hızlı ve kolay ulaşım
Yeni web sitesinin ana sayfasında farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunan teknolojik bir marka olduğu vurgusu yapıldı, nihai tüketiciler ve profesyonellerin ihtiyaç duydukları bilgiye hızlı ve kolay ulaşımı sağlandı. 

Birkaç basit soruya cevap vererek, oturduğunuz bölgeye ve ihtiyaca en uygun Isıcam ürününün seçilmesini sağlayan uygulama Isıcam Seçim Sihirbazı’na da sitenin her sayfasından kolay erişim imkanı yaratıldı.

Isıcam Sistemleri'nin yeni web sitesi yayında

Yenilenen web sitesinde, PVC doğrama firmalarına yönelik hayata geçirilen Isıcam Sistemleri Kumbara Kart Kulübü’nün isicamciyiz.biz web sitesine de ana sayfadan bağlantı verilerek, Kumbara Kart Kulübü’ne kolay ve hızlı bir şekilde erişmelerinin önü açıldı.

Farklı sorulara doyurucu yanıtlar
Nihai tüketicilere yönelik tasarlanan, “Doğru camı nasıl seçmeliyim?” sayfasında, kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun doğru Isıcam ürününe yönlendirildi.

“Profesyoneller İçin Ürün Kataloğu” sayfasında ise, fonksiyona göre filtreleme imkanı yaratılarak sektör profesyonellerinin projelerinde ihtiyaçları olan ürün hakkında detaylı teknik bilgi alabilmeleri sağlandı. Ayrıca profesyonellere yönelik hazırlanan diğer sayfalarda, Isıcam Sistemleri ürünlerinin kullanıldığı referans projelere, kanun ve yönetmeliklere, profesyonellerden yorumlara yer verildi.  Cam Danışmanlığı Hizmeti sayfasında ise sektör profesyonellerine sunulan özel hizmetler aktarıldı.

Isıcam Sistemleri’nin yeni web sitesi, yeni tasarımıyla hem tüm içerik bilgilerine en kolay şekilde ulaşılmasına imkân tanıyor, hem de görsel diliyle ilgi çekiyor. Özellikle, son teknoloji mobil cihazlarda üstün bir kullanıcı deneyimi yaşatmak üzere geliştirilen yeni site, yenilikçi navigasyon yapısı, farklı görünümüyle de dikkat çekiyor.
Görsellik ve içerik açısından ziyaretçilere zengin seçenekler sağlayan Isıcam Sistemleri’nin yeni web sitesi, içeriklerin kolayca güncellenebilmesine, sitenin her zaman ilgi çekici ve güncel kalmasına olanak tanıyor.