Isıcam'ın marka mimarisi yenilendi

Dünya düzcam üretiminin en önemli markalarından olan Şişecam Düzcam, Isıcam'ın yenilenen marka mimarisinin tanıtımın "İstanbul Cam 2016" Fuarı'nda gerçekleştirdi

Isıcam'ın marka mimarisi yenilendi

Global Cam pazarıının en etkili oyuncularından biri olan Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Şişecam Düzcam, Isıcam'ın yenilenen marka mimarisinin tanıtımını, İstanbul Cam 2016 Fuarı'nda gerçekleştirdi. 

Isıcam'ın marka mimarisi yenilendi
Yeni dönemde Isıcam Sistemleri markası ile pazardaki yerini alacak ürün gurubunun tanıtımını gerçekleştiren Şişecam Düzcam, gelişmiş bir teknoloji ve sistem mühendisliği titizliğiyle üretilen yeni ürününü, sektör profesyonellerine anlattı.  Tanıtımığı gerçekleştirilen ürünlerden “Isıcam Sistemleri C Serisi”, “Isıcam Sistemleri S Serisi” ve “Isıcam Sistemleri K Serisi” katılımcılardan büyük ilgi gördü. 

Şişecam'dan yeni ürün
Şişecam Düzcam, ayrıca şeffaf ve notral bileşenleriyel gün ışığından maksimum düzeyde fayda sağlayan ve güneş ısısı girişini sınırlayan yeni ürünü "Şişecam Temperlenebilir Solar Low E Cam Notral 71/43'ü de ilgililerin karşısına çıkardı. Ürün standart çif cam ürünlerine kıyasla ısı kayıplarını yüzde 50 oranında azaltma özelliğiyle ısıtma giderlerindenn önemli bir tasarruf sunuyor. Diğer taraftan yazın da güneş ısısı girişini yüzde 40 oranında azaltma özelliği ile soğutma giderlerine önemli bir katkı sunuyor.

Aynı zamanda, temperlenebilme özelliğiyle emniyet ihtiyacını karşılıyor ve camın kırılması durumunda ortaya çıkabilecek yaralanma risklerini azaltıyor.