Işıltınızı banyoya yansıtmak istermisiniz?

Çanakkale Seramik'in yeni sloganı "Işıltınızı yansıtın" oldu. Kale Yapı Grubu Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz UNİCERA Fuarı'nda emlakwebtv'ye konuştu

5 Mart 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Kale Yapı Grubu Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz, Çanakkale Seramik'in Türk banyo sektöründe yıllar yılı varolduğuna ve tüketiciler arasında bilinirliğinin yüzde 98'e çıkmış bir marka olduğuna dikkat çekerek, "Çanakkele Seramik çok eski bir marka. Türk kadınları Çanakkale Seramik dediğiniz zamnan ışıltı ve yansımalardan bahsediyorlar. Çanakkale Seramik ürünlerini tanımlamalarını istediğimiz zaman onlar bize "ışıl ışıl, pırıl pırıl, şıkır şıkır banyolar" diyorlar. Biz buna dayanarak Çanakkale Seramik için 'Işıltınızı Yansıtın' dedik. Türk Kadınları da çok beğendiler. Bizim yeni sloganımız 'Çanakkale Seramik Işıltınızı Yansıtın' oldu.

Saraylı serisi büyük ilgi gördü
Fuarda Saraylı Serisinin büyük ilgi gördüğüne değinen Karagöz, "Geçen sene neredeyse bir fenomen olan Saraylı serimizle çıktık. Işıltı ve yansıma dediğiniz zaman eski Osmanlı kültüründe bu çok fazla hayat bulunuyor. Sadece ışıltı değil onun içindeki altınlar, sedefle, mücevherler aslında bizim kültürümüzün bir parçası. Biz şu anda da günümüzde çok popüler olan bu trendin arkasına takıldık ve dedikki, 'ey bayanlar bunu banyonuzda görmek ister misiniz, ışıltınızı böyle yansıtmak ister misiniz?', 'Çok isteriz' dediler. bunun üzerine geçen sene Saraylı serisini çıkarttık. Sarayın ışıltısını evlere taşıdık" dedi.

ÇANAKKALE SERAMİK HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.kale.com.tr/tr-tr/markalarimiz/canakkale-seramik