Işın Residence Kadıköy!

İstanbul Göztepe'de yükselen Işın Residence Kadıköy projesinde daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Işın Residence Kadıköy!

NB Yapı imzası ile İstanbul'un en gözde semtlerinden Göztepe'de inşa edilen Işın Residence projesi 14 katlı tek bloktan oluşuyor. Işın Residence Kadıköy projesinde dairelerin tamamı 3+1 tipinde. 

Işın Residence Kadıköy projesi, 14 katlı tek bloktan toplam 28 adet daireden meydana gelecek. Bin metrekare arazi alanı üzerinde yükselen projede daire alanları ise 135 metrekare olarak tasarlanıyor. Projenin alt katında ise mağazalara yer veriliyor. 

Dairelerinin birinci sınıf ürünler ile donatıldığ Kadıköy Işın Residence Göztepe sosyal donatıları içerisinde; adalar manzarası, kapalı otopark, deniz manzarası, kameralı güvenlik, fitness merkezi ve güvenlik mevcut. 

 

Işın Residence Kadıköy!

 

Merkezi bir konuma sahip olan Işın Residence, Göztepe Şair Ahmet Kemal Sokak'ta yükseliyor. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Işın Residence Kadıköy alıcı dış cephe tasarımına sahip. 

2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Işın Residence Kadıköy'den daire alacaklar için kişiye özel ödeme planlanı sunuluyor. Projede minimum daire fiyatı 1 milyon 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Göztepe bölgesinde 3 oda 1 salon kiralık dairelerin fiyatları ise 3 bin lira civarında. 

 

Işın Residence Kadıköy!

 

NB Yapı imzası ile hayat bulan Işın Residence Kadıköy toplam 4 bin metrekare inşaat alanına sahip. Dairelerinde ankastre ürünler ve balkon gibi özelliklerin bulunduğu projede ara kat 3+1 dairelerin dışında üst katlarda dubleks daire seçenekleri de bulunuyor. 

Bölgenin ilk panoramik asansörlü projesi olacak olan ve Göztepe'nin çehresini değiştirecek olan projede satışlar devam ediyor. Konumu, tasarımı ve özellikleri ile Işın Residence Kadıköy, yatırım ve oturum için ev arayanlar için ideal bir proje. 

"Işın Residence Kadıköy!" Başlıklı Haberin Galerisi

Işın Residence Kadıköy!

Işın Residence Kadıköy!

Işın Residence Kadıköy!

Işın Residence Kadıköy!

Firma Bilgisi: Nb Yapı
Proje Bilgisi: Işın Residence