İsis Park projesi

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan İsis Park Beylikdüzü’nde konumlandırılıyor

İsis Park projesi

İsis Park projesi 36 adet daireden meydana geliyor. Beylikdüzü’nden yatırım yapmak istiyorsanız İsis Park projesini de incelemenizi tavsiye ederiz. İsis İnşaat tarafından hayata geçirilen İsis Park projesinde 2+1, 3+1, 5+2 ve 4+2 daire tiplerine yer veriliyor. Görüldüğü gibi proje ailelere hitap ediyor. Yatırım ve oturum amaçlı kullanılmaya uygun olan İsis Park projesindeki daire büyüklükleri ise 130 metrekare ile 310 metrekare arasında değişiyor.

Hemen teslim edilen İsis Park projesi kiralık daire fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Tabi bu fiyatlar daire tipine ve konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. İsis Park projesi toplam 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. 36 daire ve 7 dükkandan meydana gelen, 4 katlı 2 blok şeklinde inşa edilen İsis Park projesi satılık daire fiyatları ise 325 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. İsis Park projesinden daire sahibi olmak isteyenlere banka kredisi imkanı sunuluyor.

İsis Park projesi özellikleri arasında kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemi, çocuk oyun alanları ve güvenlik yer alıyor. Isı pay ölçerin yer aldığı İsis Park projesi dairelerinde balkon bulunuyor ve daireler ankastre beyaz eşyalarla teslim ediliyor. Çalışmaların 2013 yılında başladığı İsis Park projesi radye temel şekliyle inşa ediliyor.

İsis Park projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan İsis Park Beylikdüzü’nde konumlandırılıyor.  İsis Park projesi Beykent Üniversitesi ve Perla Vista Alışveriş Merkezi'ne oldukça yakın bir konumda yükseliyor.  Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi'nde yer alan İsis Park projesi tüm toplu taşıma araçlarına yakın konumda yer alıyor.

İsis Park projesi adres bilgileri: Adnan Kahveci Mah. Konak Cad. No:1 Beylikdüzü/İstanbul

İsis Park projesi telefon numarası
0 212 853 51 00

 

Firma Bilgisi: Isis Inşaat
Proje Bilgisi: Isis Park