İsis Residence Beylikdüzü

Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş. tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen İsis Residence satışları devam ediyor

İsis Residence Beylikdüzü

Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş. tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen İsis Residence satışları devam ediyor. Ulaşım araçlarına yakınlığı ile dikkat çeken proje ticari üniteleriyle de bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. 

Sosyal tesisleri terasta yer alan İsis Residence projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, restoran, sauna ve spa bulunuyor. 

 

İsis Residence Beylikdüzü

 

E-5'e 1 kilometre mesafede yer alan Beylikdüzü İsis Residence, E-6'ya 5 dakika, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, İstoç'a ise 20 dakika mesafede konumlanıyor. 

14 bin metrekarelik alan üzerinde yayılan proje 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 114 metrekare ila 198 metrekare arasında değişen 56 adet daireden meydana geliyor. İsis Residence projesinde teslimlerin ise 2018 yılında yapılması planlanıyor. 

 

İsis Residence Beylikdüzü

 

Tek blok halinde yükselen İsis Residence Beylikdüzü fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Çeşitli ödeme planları ile konut satın almak isteyenlere kolaylık sağlanan İsis Residence ile ilgili fiyat ve ödeme seçeneklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İsis Residence projesinde 2 oda 1 salon daire alanları brüt 114 metrekare ile 158 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daire alanları ise brüt 181 metrekare ila 198 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. Projede aynı zamanda dairelerin yanı sıra 11 adet mağaza bulunuyor. 

 

"İsis Residence Beylikdüzü " Başlıklı Haberin Galerisi

İsis Residence Beylikdüzü

İsis Residence Beylikdüzü

İsis Residence Beylikdüzü

İsis Residence Beylikdüzü

Firma Bilgisi: Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş.
Proje Bilgisi: İsis Residence