İSKİD'den nefes alan bina konferansı

İSKİD ‘Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’ ile Tasarımda iklimlendirme ile ilgili sorunları masaya yatırıyor

İSKİD'den nefes alan bina konferansı

İSKİD ‘Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’ ile Tasarımda iklimlendirme ile ilgili sorunları masaya yatırıyor. 22 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek konferans yüzlerce mimar ve sektör temsilcisini buluşturacak. Konferansın gündemi ise insanların konforunu ve sağlığını doğrudan etkileyen doğru iklimlendirme sistemleri konusu olacak.

22 Ekim'de İstanbul Yapı Endüstri Merkezi'nde
İklimlendirme - Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD) İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenecek ‘Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’nın ilkini 22 Ekim tarihinde İstanbul Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştiriyor.

İSKİD

İklimlendirme sektörünün yaklaşık yüzde 90’ını temsil eden 97 üyesinin desteği ile çalışmalarını sürdüren İSKİD’in liderliğinde gerçekleştirilecek konferans, sektörün lider markalarını bir araya getirecek. Tasarımda İklimlendirme ile ilgili sorunların ve ihtiyaçların masaya yatırılacağı konferansın asıl gündem maddesi ise konforlu, sağlıklı, nefes alan, doğru iklimlendirme sistemleri olan binalar için atılması gereken adımlar olacak.

Amaç nefes alan binalar yaratmak
Ana amacı binaların konforunu doğrudan etkileyen iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin en uygun kullanımını irdelemek olan ‘Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’ ile ayrıca; yapılar henüz mimari proje konsept tasarımı aşamasında iken mimarların, mekanik tasarımcılarla bir araya gelmesini sağlamak ve böylece nefes alan binalar yaratmak da hedefleniyor.

Firma Bilgisi: Nef