Ispartakule 6. etap ihalesi 2 Haziran'da yapılacak

Emlak Konut GYO, İstanbul Avcılar'da yer alan "Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin ilk oturumunun 02.06.2016 tarihinde yapılacağını duyurdu

Ispartakule 6. etap ihalesi 2 Haziran'da yapılacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, "İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin ilk oturumunun 2 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Emlak Konut'tan KAP'a Ispartakule açıklaması
Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada: "Şirketimiz "İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. Oturumu 02.06.2016 Perşembe günü saat 14:30'da yapılacaktır." denildi. 

Ispartakule 6. etap
İhaleye konu olan Ispartakule 6. Etap, İstanbul ili Avcılar ilçesi Tahtakale Mahallesi'nde yer alıyor. Ticaret, konut dışı kentsel çalışma alanı, dini tesis alanı ve park alanı olarak fonksiyonu belirlenen alan toplamda 44 bin 825, 21 metrekarelik bir alan üzerinde yayılıyor. Emsale esas inşaat alanı olarak ise 67.951,07 metrekare düzeyinde. 

Birinci oturumda teklifler alınacak
Emlak Konut GYO'nun Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilecek olan ihalenin ilk oturumu "Açık İhale Usulü" ile "Kapalı Zarf Teklif Alma" yöntemiyle gerçekleştirilecek. Tarihi henüz belirlenmemiş ikinci oturumda ise Pazarlık-Açık artırma işlemleri yapılacak. 

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo