Ispartakule Bahçeyaka daire fiyatları 225 bin TL’den başlıyor

Sur Yapı’nın satışa sunduğu yeni projesi Ispartakule Bahçeyaka’da daire fiyatları 225 bin TL’den başlıyor

Ispartakule Bahçeyaka daire fiyatları 225 bin TL’den başlıyor

Bahçeşehir Ispartakule’de Sur Yapı tarafından inşa edilen ve geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Bahçeyaka’nın 2019 yılında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanıyor. Proje, 220 milyon TL yatırım bedeli ile Avrupa Yakası’nda hayat buluyor.

Arsa büyüklüğü toplam 21 bin metrekare olarak belirlenen Ispartakule Bahçeyaka projesinin 57 bin 200 metrekaresi inşaat alanı, 8 bin metrekaresi ise yeşil alan olarak hesaplanıyor. 7 blok halinde yükselecek olan projede 327 adet daireye yer veriliyor.

1+1’den 4+1’e kadar toplam 64 farklı daire tipinin mevcut olduğu Sur Yapı Ispartakule Bahçeyaka’da dairelerin alanı 52 metrekare ila 433 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Ayrıca projede 10 adet ticari birim de yer alıyor.

Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan Bahçeyaka Ispartakule projesi, az katlı mimari yapısı ile dikkat çekiyor. “Yoğun yeşil dokulu konsepti” ile tasarlanan projenin 8 dönümlük bahçesi, göletleri, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları ve meydanları ön plana çıkıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule’de daire fiyatları 255 bin TL’den başlıyor. Proje için lansman dönemine özel yüzde 10 + yüzde 10 peşin indirimi uygulanıyor. Aynı zamanda 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit seçeneği de sunuluyor. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: bahçeyaka ıspartakule