Ispartakule tamam, sıra Bizim Evler'de

Ispartakule’de 3500 daire teslim eden İhlas Yapı, bölgedeki yeni projesi Bizim Evler 6 ile yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor

Ispartakule tamam, sıra Bizim Evler'de

Ispartakule, her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Avrupa yakasında “Yeni Şehir” ismiyle lanse edilen bölgede bulunun Ispartakule’ye önemli ulaşım alternatifleri, kamu tesisleri, üniversiteler, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü planlanıyor. Çalışmaları hızla devam eden üçüncü havaalanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve güzergâhı açıklanan Kanal İstanbul’un Ispartakule’ye değer kazandıracağı söyleniyor.

Ispartakule'ye 5 bin konut
Bizim Evler markalı altıncı projesiyle Ispartakule’yi cazibe merkezi dönüştüren İhlas Yapı, hem yatırım hem de oturum için ev alacak müşterilere hitap ediyor. Bizim Evler 6, 120 dönümlük arazisi ile bölgeye daha geniş peyzaj, sosyal yaşam ve spor alanları sunuyor.

İhlas Yapı, yeni projesi Bizim Evler 6 ile bölgeye 1.661 konut ve 160 cadde mağazası kazandıracak ve Ispartakule’deki toplam konut sayısını 5 bine çıkartacak. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı dış cephesi, Teraslı daireleri ve yeni konsepti ile bölgedeki projeler arasında özel bir yer edinen Bizim Evler 6’nın 116 metrekareden başlayan daireleri 316 bin TL’den alıcı buluyor. Tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip olan daireler, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire seçenekleriyle sunuluyor.

Bizim Evler

Sürdürülebilir siteler
Sürdürülebilirlik gözetilerek oluşturulan siteler hem düşük aidatlarla yönetilebiliyor hem de temiz, bakımlı yaşam ve peyzaj alanları ile her geçen gün daha da gelişiyor. hlas Yapı, Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, açık/kapalı spor alanları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, ana okul ve kreşleriyle dikkat çekiyor.

İstanbul’un hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’de Bizim Evler 6 projesindeki cadde mağazaları satışa sunuldu. Daha önce ki Bizim Evler etaplarında teslim edilen cadde boyu dükkanlar her geçen gün değerleniyor. Kiralık dükkan için yatırımcıların sıra beklediği bölgede, İhlas Yapı Cadde boyu alışveriş dükkânları konseptini Bizim Evler 6 projesinde de devam ettiriyor. Bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanan projede yer alan 160 cadde mağazası Ispartakule Metro durağının hemen bitişiğinde konumlanıyor.

Mağazaların fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor. 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip mağazalar, bölgenin ticari alan ihtiyacını azaltacak ve Ispartakule’nin yeni merkezini oluşturacak.

Proje Bilgisi: Ispartakule