İstanbloom'a büyük ilgi

Akıllı yaşam ve yeşil bina konseptiyle hayata geçirilen İstanbloom, özel olarak tasarladığı örnek dairesinde yatırımcıları ağırlamaya devam ediyor.

İstanbloom'a büyük ilgi

Akıllı yaşam ve yeşil bina konseptiyle hayata geçirilen İstanbloom, özel olarak tasarladığı örnek dairesinde yatırımcıları ağırlamaya devam ediyor.

İstanbloom projesi
14.760 m2 arsa alan üzerine inşaa edilen İstanbloom, 2,5+1 loft ve 1+1 olmak üzere iki farklı tipte daireyi örnek daire olarak dekore ederek yatırımcılar ile buluşturdu.  İstanbloom projesi, 46 katlı tek bloktan oluşuyor. İstanbloom'da 34 kat konut, 3 katı penthouse, 3 katı ofis, 2 katı teknik ofis ve sosyal kat, 4 katı ise otopark olacak şekilde tasarlandı. Projede yer alan ofis katları ise tasarımı, kullanım kolaylığı sağlayan alt yapısının yanısıra lokasyonu ile de yatırımcıların dikkatini üzerine çekiyor. İstanbloom, ofis kiralamak isteyen firmalara cazip m2 fiyatları ile ödeme seçenekleri sunuyor.

Tamamen güneş alan daireler
7 metreye yaklaşan  tavan yüksekliğine sahip İstanbloom, tamamen güneş alan daireleri ile dikkat çekiyor. Dairelerin dekorasyonu ise projenin satış ve pazarlama danışmanlığını sürdüren Anova Danışmanlık tarafından gerçekleştiriliyor. 

Proje Bilgisi: Istanbloom