İstanbloom Emlak Oscar’lı oldu

Esin Yapı’nın son gözdesi İstanbloom , ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması 2012’nin konut kategorisinde ödüle layık görüldü

İstanbloom Emlak Oscar’lı oldu

6 Şubat 2013 / emlakwebtv
İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir güvenlik, konfor, kalite ve estetiği müşterileriyle buluşturan Esin Yapı’nın son gözdesi Istanbloom, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması 2012’’nin konut kategorisinde ödüle layık görüldü.

Gayrimenkul ve emlak konusunda uzmanların ve akademisyenlerin oluşturduğu büyük jüri tarafından değerlendirilen yarışmada, İstanbloom çok sayıda rakibi arasından sıyrılarak aldığı ödül ile, Türkiye’nin en başarılı gayrimenkul projelerinden biri olarak seçildi.
Esin Yapı tarafından Zincirlikuyu'da inşa edilen ve 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde yükselen İstanbloom Projesi, mimarisi ve ayrıcalıklı proje özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. 46 kattan oluşan proje, çift cidarlı cephe ile kendi içinde doğal iklimlendirme sağlıyor, iç avluları ve kat bahçeleri ile yeşille iç içe bir yaşam sunuyor.

Tamamı akıllı dairelerden oluşan proje, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konuttan oluşuyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.istanbloom.com


Proje Bilgisi: Istanbloom