İstanbloom, farkıyla kar ettiriyor

Zincirlikuyu’da yükselen İstanbloom, yatırımcılarına şimdiden yüzde 15 prim sağladı. Projenin teslimi ise 2013 sonunda

İstanbloom, farkıyla kar ettiriyor

6 Kasım 2012 / emlakwebtv
İstanbul'un merkezi Zincirlikuyu’da yükselen İstanbloom daire sahiplerine kazandırmaya başladı. Kaba inşaatı tamamlanan ve cephe montajına başlanan, 2013 yılı sonunda ise teslim edilmesi planlanan İstanbloom, lokasyonu ve sağladığı avantajlarla şimdiden yüzde 15 prim sağladı.

Esin Yapı tarafından inşa edilen proje, Zincirlikuyu'da 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde yükseliyor ve projenin teslimine kadar toplamda yüzde 40 prim yapması öngörülüyor.

46 kattan oluşan projede, tamamı akıllı daire olarak tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konut seçeneği ve kat bahçeleri bulunuyor.

5 bin 600 metrekarelik yeşil alanı ve kat bahçeleri ile konut sahiplerine yoğun şehir yaşantısının ortasında sessiz ve sakin bir yaşam vadeden İstanbloom, Türkiye'nin ABD'deki Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasına da aday. İstanbloom hem çevreye duyarlı yapısı hem de tüm ısıtma, klima, soğutma ve aydınlatma gibi yaşamın temel parçası olan konularda sağlayacağı tasarrufla da dikkat çekiyor.

Proje hakkında detaylı bilgiyi http://www.istanbloom.com/ adresinden alabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Istanbloom