İstanbloom ofis özellikleri

Esin Yapı tarafından inşa edilen İstanbloom Zİncirlikuyu'da yer alıyor

İstanbloom ofis özellikleri

Esin Yapı tarafından hayata geçirilen İstanbloom Zincirlikuyu’da yer alıyor. İstanbloom projesinde toplam kiralanabilir alan 9 bin 354 metrekare olup, ofis büyüklükleri 1.944 m2, 2.797 m2, 4.613 m2 şeklinde tasarlanıyor. İstanbloom ofis sahipleri yemekhane, kafe, konferans salonu, otopark alanı, bina yönetimi ve vale hizmetlerinden faydalanabiliyor.

14 bin 760 metrekare arsa üzerindeki İstanbloom 5 bin 600 metrekaresini yeşil alana ayırıyor. İstanbloom'da 1'i yük, 1'i panaromik olmak üzere toplam 6 asansör bulunuyor. LEED sertifikası koşullarına uygun, ısı ve ses yalıtımı, enerji tasarrufu sağlayan, doğaya saygılı ve nefes alabilen ofisler sunan İstanbloom projesi ile ilgili Esin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Esin şu açıklamalarda bulundu:

"İş yeri sahiplerini yanı sıra çalışanların da günün büyük bölümünü geçirdikleri ofislerinin nefes almasını ve doğaya zarar vermeyen teknoloji ile tasarlanmış olmasını istiyor. İçerisinde yeşil alan bulunan binalarda 5 dakika bile olsa ara vermek, kullanılan bütün her şeyin geri dönüşüm sonrasında enerji tasarrufu sağladığını bilmek çalışanların iş verimliliğini arttırıyor. Biz de bu anlamda başarılı bir projeye imza attığımızı düşünüyoruz."

İstanbloom nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan İstanbloom Zincirlikuyu’da hayata geçiriliyor. İstanbloom Zincirlikuyu'da Büyükdere Caddesi ve Gayrettepe Metro İstasyonu’na 400 metre uzaklıktaki konumu ve geniş otopark alanı ile dikkat çekiyor.

İstanbloom iletişim bilgileri
Adres: Kore Şehitleri Cad. No:16/6 34394 Zincirlikuyu İstanbul/Turkey
T: +90 212 274 10 20 (pbx)
F: +90 212 274 17 60
info@esinyapi.com

 

 

Proje Bilgisi: Istanbloom