İstanbloom ofısleri iş dünyasına kapılarını açıyor

Zincirlikuyu’da Esin Yapı tarafından hayata geçirilen İstanbloom projesinde satışlar başladı

İstanbloom ofısleri iş dünyasına kapılarını açıyor

6 Mayıs 2014 / emlakwebtv
Esin Yapı'nın yeni projesi İstanbloom, ofis katları, tasarımı, kullanım kolaylığı sağlayan alt yapısının yanı sıra lokasyonuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. İş dünyasının kalbinin attığı, Zincirlikuyu'da bulunan İstanbloom, ofis kiralamak isteyen firmalara cazip m2 fiyatları ile ödeme seçenekleri sunuyor. 

Tamamı gün ışığı alan, toplam 9 bin 600 metrekarelik alan üzerinde, 3 kat olarak inşa edilen İstanbloom ofisleri, konforu, prestiji ve akıllı çözümleriyle benzersiz bir ortam sunuyor. Yeşil bina kriterlerine uygun inşa edilen İstanbloom ofisleri; uygun aidat ücretleri, enerji tasarrufu sağlayan altyapısı ve gri su kullanımı ile de kiracıları yüksek masraflardan kurtarıyor. Teknolojiyi çevreci yaklaşım ile buluşturan ofis katlarında yer alan peyzaj alanları ise projeye fark katıyor. Akıllı bina sistemi ile inşa edilen İstanbloom'da 1'i yük, 1'i panaromik olmak üzere toplam 6 asansör bulunuyor.

Zincirlikuyu'da Büyükdere Caddesi ve Gayrettepe metro istasyonuna 400 metre uzaklıktaki konumu ve geniş otopark alanı ile fark yaratan İstanbloom, iş dünyasına yön verenlerin vazgeçilmezi olacak.

İstanbloom ofisleri hakkında detaylı bilgi için www.istanbloom.com’u ziyaret edilebilir ya da 0212 274 10 20 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. 

 

Proje Bilgisi: Istanbloom