İstanbul 216 satışa hazır

Baysaş, Kadıköy Fikirtepe'deki İstanbul 216 projesi için ön talep toplamaya başladı

İstanbul 216 satışa hazır

26 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Baysaş, İstanbul Anadolu yakasının en prestijli noktalarından birisi haline gelen Kadıköy Fikirtepe'deki İstanbul 216 projesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. 3 blok halinde yükselen katlardan oluşan proje, büyüklükleri 52 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen 1+1. 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda 541 konut içeriyor.

Lansman öncesi ayrıcalıklı fiyatlar
Mimar Deniz Çağlar'ın imzasını taşıyan "Fikirtepe'nin Balkonu-İstanbul 216" için ön talepte bulunanlar,  lansman öncesi ayrıcalıklı fiyat ve ödeme koşullarından da yararlanabilecek. Baysaş Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Şemsettin Aydın, İstanbul 216 projesi için bugün itibarıyla ön talep toplamaya başladıklarını ifade ederek, yaklaşık 15 gün sürecek ön talep toplama sürecinin ardından ön talepte bulunan müşterilerine, haziran sonunda gerçekleştirecekleri lansmana kadar ayrıcalıklı fiyat ve ödeme avantajlarıyla lansman öncesi  satış imkanından yararlanma fırsatı sunacaklarını kaydetti.

Fikirtepe 7/24 yaşamın merkezi olacak
Fikirtepe’nin, Anadolu Yakası’nın en merkezi konumunda yer aldığını belirten Şemsettin Aydın,

“TEM bağlantı yoluna yakın, E-5’in hemen yanı başındaki Fikirtepe Anadolu’nun Avrupa’ya açılan kapısı olarak değerlendirilebilir.  Konumu itibariyle İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Fikirtepe, nitelikli projelerin hayata geçmesiyle birlikte, İstanbul’un en merkezi, en prestijli yaşam, iş, ticaret alanlarından biri haline dönüşecek. Fikirtepe’nin hinterlandında bulunan 8 üniversite ve hemen yanı başındaki Medeniyet, Doğuş Üniversitesi gibi üniversiteler de Fikirtepe’yi cazip kılacak etkenler arasında yer alıyor.  Fikirtepe, 7/24 yaşayan bir merkez olarak, yerel alıcıların yanı sıra, yabancı alıcılarından da ilk tercih edecekleri bölgelerin başında gelecek” diye konuştu.

Detaylı bilgiye 444 9 101 ile www.istanbul216.com.tr ve www.baysasinsaat.com'dan ulaşabilirsiniz.

İstanbul 216 fiyatları için tıklayınız.

İstanbul 216 satılık daireler için tıklayınız.

Proje Bilgisi: Istanbul 216