İstanbul 216'da ikinci etap ruhsatı alındı

Baysaş İnşaat, İstanbul 216'nın 2'inci etabıyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi'nden avan ruhsatını aldı

İstanbul 216'da ikinci etap ruhsatı alındı

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden ruhsat alan ilk firma olan Baysaş İnşaat, İstanbul 216 projesinin 2'inci etabının avan ruhsatını da Büyükşehir Belediyesi'nden aldı. Projenin ilk atap çalışmalarını sürdüren Baysaş İnşaat, yakın dönemdi 2'inci etap için de çalışmalarını hızlandıracak.

312 bin TL'den başlayan fiyatlar
İkinci etap fiyat politikasıyla ilgili olarak bilgi veren Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, yüksek teknoloji, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle inşa edilecek projenin ikinci etabında da ilk etapta olduğu gibi cazip fiyat avantajları sunulacağını söyledi. Aydın:

"Yüzde 20’ye yakın ön talep topladığımız 2’nci etapta kısa bir dönem için fiyatlar 312 bin TL’den başlıyor. Bu etabımızda da yine firma bünyesinde esnek ödeme koşulları sunacağız” şeklinde konuştu. 

İstanbul 216'da ikinci etap ruhsatı alındı

80 milyon dolarlık proje
80 milyon dolarlık yatırım değeriyle hayata geçirilen İstanbul 216 ikinci etap projsei toplamda 12 bin 123 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Projenin toplam inşaat alanı ise 90 bin metrekare olacak. 580 konuttan meydana gelen ikinci etapta bir tanesi home ofisten oluşan 3 blok yer alacak.  52 ila 168 metrekare arasında değişen daireler ise 1+1'den 3+1'e kadar farklılık gösterebilecek. 2017 yılında tamamllanması planlanan projenin yüzde 50'si de şimdiden satılmış durumda. 

Firma Bilgisi: Baysaş Inşaat
Proje Bilgisi: Istanbul 216