İstanbul’a yakın yazlık evler! Her keseye uygun fiyatlar!

Yaz mevsimi geldi çattı. Yazın sıcak günlerinin tadını İstanbul'dan fazla uzaklaşmadan yaşamak isteyenler için 'İstanbul'a yakın yazlık evler' listesini hazırladık

İstanbul’a yakın yazlık evler! Her keseye uygun fiyatlar!

23 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Karasu, Şile, Tekirdağ, Gökçeada, Yalova... Tüm bu saydıklarımız İstanbul'a çok da uzak olmayan yazlık mekanlar. Peki bu bölgelerde yazlık projeler hangileri ve fiyatlar ne durumda? İşte Emlakwebtv.com takipçileri için araştırdığımız 'İstanbul'a yakın yazlık evler' listesi. 

Dream Park 2
Karanfil Yapı’nın Sakarya Karasu’da inşa ettiği Dream Park 2 projesi, İstanbul’a yakın yazlık evler listesinde yer alıyor. 60 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve dubleks konutlar yer alıyor. 3 blok halinde yükselen Dream Park 2’de konut fiyatları 57 bin 500 TL’den başlıyor. Vadeyle konut sahibi olunan projede; yüzme havuzu, yürüyüş yolları ve 24 saat güvenlik bulunuyor.

Zephyros
Gökçeada’da DTRK İnşaat tarafından inşa edilen Zephyros projesinin 5. ve 6. Etabında satışlar devam ediyor. Zephyros Aşiyan+ 6. Etabında konut fiyatları 55 bin TL’den başlıyor. Projede yaşam 2015 yılının Temmuz ayında başlayacak.

Thermal Palace
KRD Şirketler Grubu’nun Yalova’ya konumlandırdığı Yalova Thermal Palace projesi de İstanbul’a yakın yazlık evler listesinde yer alıyor. 6 blok halinde yükselen Yalova Thermal Palace’da 750 oda bulunuyor. Stüdyo, 1, 2 ve 3 yataklı odalı daireler mevcut. Eylül 2016’da hizmete alınacak projede; açık-kapalı yüzme havuzları, restoranlar, otopark, toplantı salonları, kuaför gibi hizmetler sunuluyor.

Kilia Konakları
İmsa İnşaat’ın Şile’de hayat verdiği Kilia Konakları, tripleks konaklardan meydana geliyor. Toplamda 104 konutun yer aldığı projede konutların büyüklükleri ise 300 metrekareden başlıyor, 500 metrekareye kadar çıkıyor. 100 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Kilia Konakları’nda; piknik alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları, spor alanları, açık-kapalı yüzme havuzları yer alıyor.

Sarı Konaklar
Sivişoğlu İnşaat’ın Karasu’da inşa ettiği Sarı Konaklar sitesinde de 59 bin 500 TL’ye yazlık sahibi olmak mümkün. 2 blokta 24 daireden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve dubleks daire tipleri yer alıyor. Konut büyüklüklerinin 50 metrekare ile 80 metrekare arasında değiştiği Sarı Konaklar projesi, İstanbul’a sadece 1 saatlik mesafede yükseliyor.

Evviva Real City
Bulut İnşaat’ın deniz manzaralı projesi Evviva Real City, Tekirdağ’da yükseliyor. Satışların devam ettiği proje toplamda 100 binada 2 bin daire yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanı kaplayan projede ayrıca 40 adet dükkan ve 2 adet cafe bulunuyor.

G Marin Managed by Divan
Mar Yapı imzalı G Marin Managed by Divan projesi de Bayramoğlu’nda bulunuyor. Daire fiyatlarının 89 bin TL’den başladığı G Marin Managed by Divan projesinde; 1+1 daire fiyatları 150 bni 987 TL’den, 2+1 daire fiyatları 204 bin 630 TL’den başlıyor.