İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri

Anadolu Yakası'nda oturanların merak ettikleri İstanbul Anadolu Yakası konut projelerini sizler için derledik...

İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri

Anadolu Yakası'nda oturanların merak ettikleri İstanbul Anadolu Yakası konut projelerini sizler için derledik... İstanbul'un altın değerinde olan bölgesi Anadolu Yakası'nda gayrimenkul fiyatları artıyor. İstanbul'daki bankalar, iş merkezleri, vs. Ataşehir'de hayata geçirilecek olan İstanbul Finans Merkezi'ne taşınacağı için, Anadolu Yakası'nda konut fiyatları her geçen gün arttı. İşte Fikirtepe'den Kurtköy'e, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri, fiyatları ve detayları... 

Aydoğan İnşaat güvencesiyle Aslanpark Erenköy 
İstanbul Anadolu Yakası Konut projelerinden biri; Aslanpark Erenköy. Aydoğan İnşaat güvencesiyle inşa edilen Aslanpark Erenköy projesi 3+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 24 adet dairenin yer aldığı Aslanpark Erenköy teslimlerinin ise Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. Aslanpark Erenkööy projesinde en düşük metrekare birim fiyatı 6 bin dolar olarak veriliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Aydoğan İnşaat Aslanpark Erenköy projesinde kapalı otopark, deniz manzarası, adalar manzarası ve güvenlik gibi özellikler bulunuyor.

216 Yapı'dan kentsel dönüşüm projesi: 216 İkinci Bahar 
216 Yapı imzasıyla hayata geçirilen 216 İkinci Bahar projesi Mayıs 2017'de teslim edilecek. 58 adet dairenin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 konut tipleri  yer alıyor. 216 Yapı'nın ilk kentsel dönüşüm projesi olan 216 İkinci Bahar projesi Kozyatağı'nda yükseliyor. 216 İkinci Bahar Kozyatağı projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. 

Bizimtepe Aydos Sancaktepe'de yükseliyor
Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile yükselen Bizimtepe Aydos projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Kasım 2017'de teslim edilmesi planlanan Bizimtepe Aydos Sancaktepe'de toplam 1037 adet daire yer alıyor. Bizimtepe Aydos fiyatları 438 bin lira ile 817 bin 500 lira arasında değişiyor. Projede daire satın almak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. 

Mesa Marmara'dan muhteşem adalar manzarası
Mesa Meskent Sanayii A.Ş. tarafından yükselen Mesa Marmara projesi, Kartal'da hayata geçiriliyor. Bağdat Caddesi'ne komşu konumda inşa edilen projede 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. Mesa Marmara teslimlerinin ise Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. Mesa Marmara fiyatları ise 920 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor. 

Fikirtepe'deki yeni adres Velvet Towers 
İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinden Fikirtepe'de yükselen Velvet Towers. Palma D'oro May İnşaat ortaklığı ile yükselen Velvet Towers projesi Ocak 2018'de teslim edilecek. Fikirtepe'de inşa edilen Velvet Towers, Göztepe minibüs yoluna 100 metre, metroya 700 metre, metrobüse ise 300 metre uzaklıkta konumlanıyor. Fikirtepe Velvet Towers fiyatları 385 bin liradan başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Velvet Towers projesinde bloklar 6. kattan itibaren deniz manzarası ve Çamlıca Tepesi'ni görüyor. 

East Park Residence Pendik Doğu Mahallesi'nde
MTB İnşaat ve Fatih Yıldız İnşaat tarafından hayata geçirilen East Park Residence Pendik, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. East Park Residence teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor. Pendik East Park Residence projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 liradan başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor. East Park Residence projesinin Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan uzaklığı sadece 1.5 kilometre.

360 Kurtköy'de satışlar devam ediyor
Kurtköy'de hayata geçirilen 360 Kurtköy projesi, Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı imzası taşıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşan Kurtköy 360 projesi, Çamlık Spor Tesisleri'nin üzerinde yer alan büyük arazide inşa ediliyor. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken projede her dairenin balkonu bulunuyor. Temmuz 2018'de teslim edilmesi planlanan 360 Kurtköy projesi daire ve villalardan oluşuyor. 360 Kurtköy fiyatları ise 350 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiyor.