Sürücüler dikkat: İstanbul-Ankara otoyolu onarıma giriyor

Bolu Valiliği, İstanbul-Ankara istikametindeki yapım çalışması nedeniyle trafiğin 20 gün süreyle kontrollü olarak sağlanacağını açıkladı.

Sürücüler dikkat: İstanbul-Ankara otoyolu onarıma giriyor

İstanbul'dan Ankara'ya seyahat eden araçların ulaşımı 20 gün süreyle kontrollü olarak sağlanacak. Bolu Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre otoyolun İstanbul-Ankara istikameti, üst yapı çalışmaları nedeniyle 20 gün süreyle kapatılacağı belirtildi. 

26 Eylül'de başlıyor
İstanbul-Ankara Otoyolu Cankurtaran Mevkii'nde yürütülecek üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım 20 gün süreyle kontrollü olarak sürdürülecek. Bolu Valiliği'nin açıklamasında 26 Eylül 2016 tarihinde başlayacak üst yapı çalışmasının 20 gün devam edeceği ve trafiğin Ankara-İstanbul istikametinde iki yönlü olarak sürdürüleceği belirtildi. 

 

İstanbul-Ankara otoyolu onarıma girdi

 

Araç sürücülerine uyarı
Bolu Valiliği tarafından yapılan açıklamada:  "Bu sürede ulaşım İstanbul yönünde gidiş-geliş olarak çift yönlü sağlanatcaktır. Üst yapı yenileme çalışmaları 20 gün devam edecektir. Yol kapatması yapılan kesimlerde trafik kontrollü olarak verileceğinden, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması hususunda sürücülerin dikkatli olmaları gerekmektedir" ifadelerine yer verildi.