İstanbul Avşa deniz otobüsü seferleri ne zaman başlıyor?

Bursa Deniz Otobüsleri tarafından düzenlenen İstanbul Avşa deniz otobüsü seferleri 2 Ağustos 2015 tarihinde başlayacak.

İstanbul Avşa deniz otobüsü seferleri ne zaman başlıyor?

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), İstanbul Avşa deniz otobüsü seferleri düzenleyecek.  BUDO’nun İstanbul-Avşa arası seferleri 2 Ağustos’ta başlayacak. Bursa’nın ulaşım alanındaki markası Burulaş’ın kalite ve güvencesiyle her geçen gün yeniliklere bir yenisini daha eklediğini dile getiren Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, BUDO’nun gerek şehirler arası ulaşımda gerekse turizm anlamında bölgeye önemli bir katkı sağladığını söyledi.

BUDO’nun diğer Burulaş faaliyetleri gibi her geçen gün daha da güçlendiğini hatırlatan Fidansoy, “BUDO sefere başladığı ilk günden itibaren Bursa ve İstanbul arasında karayoluna önemli bir alternatif olmayı başardı. Bununla birlikte düzenlediğimiz dönemsel rotasyonlarla farklı kitlelere de ulaşmayı, BUDO ile turizm anlamında da katkı koymayı hedefledik. Bu ve bundan önceki faaliyetlerimize baktığımda hedeflerimize ulaşmış olduğumuzu görüyoruz” dedi.

İstanbul Avşa kaç saat?

Marmara Denizi’nde önemli bir tatil mekanı olan Avşa Adası’na İstanbul’dan deniz otobüsü ile 2 saat 45 dakikada ulaşmak mümkün. Adaya Erdek’ten ise 2 saatte ulaşılıyor.

İstanbul Avşa deniz otobüsü sefer saatleri

Karşılıklı gidiş-geliş şeklinde haftada toplam 4 seferin yapılacağı İstanbul-Avşa hattında sefer saatleri ise şöyle: Her Cuma Avşa – kabataş : 14.15, Her Pazar Avşa – Kabataş : 17.00, Her Cuma Kabataş – Avşa : 18.30, Her Pazar Kabataş – Avşa : 21.00.