İstanbul’dan sonra sıra Hatay’da

Bugüne kadar birçok inşaat firmasına danışmanlık hizmeti veren Satış Ajansı İstanbul’dan sonra bu kez de Hatay’da konut projesine hizmet veriyor.

İstanbul’dan sonra sıra Hatay’da

21 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Bugüne kadar birçok inşaat firmasına danışmanlık hizmeti veren Satış Ajansı İstanbul’dan sonra bu kez de Hatay’da konut projesine hizmet veriyor. İnşaat öncesinden satış aşamasına kadar tüm adımlarda firma ile ortak hareket eden Satış Ajansı doğru analizlerle projelerin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyor.

2012 yılında Hasan Bursalıoğlu ve Burak Yangın tarafından kurulan Satış Ajansı, inşaat projelerine proje öncesi fizibilite çalışmaları ve sonrasında satış konusunda danışmanlık hizmetleri vererek projenin doğru bir şekilde satılmasını sağlıyor. BHB Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. kuruluşu olan Satış Ajansı’nın kurucu ortağı Hasan Bursalıoğlu proje henüz bir fikir halindeyken danışmanlık hizmetlerinin başladığına dikkat çekerek, “Müteahhit arsa görüşmeleri yapmaya başladığı anda bizim işimiz başlıyor. Biz hangi arsaya ne gibi projeler yapılır, nasıl bir konsept olmalı, daire dağılımları ya da metrekare aralıkları nasıl olmalı gibi soruların cevaplarını veriyoruz. Mimar verdiğimiz bilgiler ışığında çizimini tamamlıyor. Son safhaya gelindiğinde satış argümanlarını yönetiyor, satış materyallerini hazırlatıyor, reklam ajansını koordine ediyoruz. Medya satın alma ajansıyla süreçleri ve bütçeleri yönetiyoruz. Biz bir iş programı çıkararak satış hazırlık aşamasını A’dan Z’ye üstleniyoruz” şeklinde konuştu.