İstanbul Dükkan Projeleri!

Emlakwebtv.com ekibi dükkan ve mağaza sahibi olmak isteyenler için İstanbul Dükkan Projelerini araştırdı. İşte İstanbul Dükkan Projeleri

İstanbul Dükkan Projeleri!

Yeni yapılan konut projelerinin birçoğunda dükkan ve ofis yer alıyor. Alışveriş merkezi, mağazalar da ekstra olarak yapılıyor. Bu projelerden dükkan sahibi olmak isteyenlere Emlakwebtv.com ekibi dükkan projelerini derledi.

İşte İstanbul Dükkan Projeleri!

1.İş Modern Corner

İş Modern Corner projesi 100 adet dükkandan meydana geliyor. 5 bin metrekare alan üzerinde Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen İş Modern Corner projesi kat yüksekliği 5 buçuk metre olarak tasarlanıyor. İş Modern Corner projesi 3 katta bahçe kullanımlı ve açık ve kapalı otopark bulunuyor. İş Modern Cornet projesinde teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Proje ticari değeri yüksek bir konumda bulunuyor.

2.Real Merter

Oliv Yapı ile Vizyon Yapı ortaklığında hayata geçirilecek olan Real Merter, İstanbul Avrupa Yakası’nın Güngören bölgesinde yükselecek. Ön talep toplama dönemi devam eden proje Mimar Yahya Baş Güngören Stadı’nın hemen yanındaki arazi alanı üzerinde konumlanacak. Real Merter projesinde 248 adet daire ile 148 adet ticari birime yer verilecek.

3.Cadde Flora

Cadde Flora projesi İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 74 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Cadde Flora 260 adet dükkandan oluşuyor. Cadde Flora satılık büyüklükleri ise 20 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor. 

4.Meydana Dükkanları

Makro ve Akyapı ortak girişimi tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Park Mavera projesinin ticari ünite bölümü olan Meydan Dükkanları, 15 Mart 2015 tarihinde Emlak Konut GYO ve TOKİ ortaklığında yapılan açık arttırma ile satışa sunuldu. 2017 yılı içerisinde tamamlanması ve teslim edilmesi beklenen Başakşehir Meydan Dükkanları'nda 2 adet market, 58 adet teras

5.Kayaşehir Anacadde

Emlak Konut GYO güvencesinde Makro İnşaat-Ak Yapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen ve 63 dükkandan oluşan Kayaşehir Anacadde açık artırmayla satışa çıktı.  Toplam 54 milyon lira muhammen bedelli “Anacadde” dükkanları 42 metrekare ile 1.350 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

6.Varyap Plaza

Varyap Plaza Ataşehir 32 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Varyap Plaza Ataşehir satılık ofis büyüklükleri 69 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor. Varyap Plaza Ataşehir, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina'ya yakın konumda olup, E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. 

7.540/4 Parsel

İkitelli Sağlık Kenti’nin yanında yer alan 540/4 Parsel 9 Mart’ta satışa sunuldu. 540/4 Parsel’de yer alan 220 ticari üniteye 25 kat yani 5000 kişinin üzerinde ön talep geldi. Projede 96 doğrudan cadde girişli dükkan ve mağazalar, 15 adet geniş teraslı cafe-restoran, modüler ve birleştirilebilen 91 adet ofis yer alıyor.

8.İstanbul Vizyon Park

İstanbul Vizyon Park; 5 yıldızlı business oteli, alışveriş merkezi ve residence hizmetlerinden oluşuyor. Basın Ekspres Yolu ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken İstanbul Vizyon Park, ofis bloklarında 480 adet ofis bulunuyor. Ofislerin alanları 20 metrekareden başlıyor, 1.171 metrekareye kadar çıkıyor. 

9.Avrupa Residence & Office Ataköy

Artaş İnşaat, Ataköy'de E-5'e cepheli projesi için ön talep toplamaya başladı. Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde rezidans, ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. Avrupa Residence Ataköy'ün 2015 yılının son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Artaş İnşaat'ın Kale Kilit'e ait 8 bin 796 metrekarelik arsa üzerine inşa ettiği Avrupa Residence & Office Ataköy projesi rezidans, ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. Projedeki rezidanslar 1+1 ve 2+1 tipinde olacak. Ofislerin alanları ise 200 metrekareden başlayıp, 1.000 metrekareye kadar çıkıyor. 

10.DAP Taksim Petek Residence

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen Taksim Petek Residence projesinin etrafında Show TV ve Habertürk binası, Rixos Taksim, Elysium Taksim projeleri yer alıyor. Rezidans, ofis ve mağazaların bulunduğu proje132 bağımsız bölümden meydana geliyor. Ofislerin alanları 90 metrekare ile 142 metrekare arasında değişirken, mağazalar 157 metrekare ile 300 metrekare olarak inşa ediliyor.