İstanbul dünyanın en büyük yapı fuarına ev sahipliği yapacak

BAU ve Yapı Endüstri Merkezi işbirliğinde düzenlenecek en kapsamlı yapı fuarı 25 - 27 Şubat 2016'da İstanbul'da gerçekleşecek.

Sürdürülebilir, güvenli şehirler için yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı SeSa Build, sektörün kalite, sürdürülebilirlik, kaliteli dizayn, kalıcı çözümler, yeşil teknolojiler ve enerji verimliliği konularındaki artan talebine cevap olarak düzenleniyor. 
Daha güvenli, kalıcı ve kaliteli bir ortamda yaşamayı isteyen genç ve büyüyen nüfusa hizmet vermek amacıyla yapı ve ilişkili pek çok sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak içerikte bir fuar olan SeSa Build'i YEM Genel Müdürü Tolga Türkanık "Bizler genel yapılaşmanın ve kentleşmenin sürdürülebilir ve güvenli olabilmesi için kaynaklarımızı seferber edeceğiz. Sürdürülebilirlik ve güvenlik iş makinasının inşaat alanına girmesiyle başlıyor. Bu fuarda da başlangıçtan itibaren inşaatın her anında yer alan tüm paydaşlar bu fuarda yer alacak" dedi. Fuara kamu kuruluşlarından, akademisyenlerden, derneklerden, inşaat mühendislerinden, mimarlardan ve şehir plancılarından büyük katılım bekleniyor.