İstanbul hastane projeleri 2015

İstanbul’da hali hazırda inşaatı devam birçok hastane projesi bulunuyor. İstanbul hastane projeleri 2015 listesinde neler var dersiniz?

İstanbul hastane projeleri 2015

İstanbul'un hastane projeleri 2015 kapsamında yer alan projeler aşağıda yer alıyor;

Seyrantepe Devlet Hastanesi
Seyrantepe Devlet Hastanesi'nin inşaat çalışmaları devam ediyor. 2015 yılının sonlarına doğru ya da en geç 2016 başları gibi hizmete açılması planlanan Seyrantepe Devlet Hastanesi, 620 yatak kapasiteye sahip.

Esenler Kadın ve Çocuk Hastanesi
2 bloktan oluşan hastane tamamlandığında 150 yatak kapasiteyle hizmet verecek. Toplam 18 bin metrekare alan üzerinde inşaatı devam eden Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde röntgen cihazından, yeni doğan ünitesine kadar her türlü ekipmanlar yer alacak.

GOP Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Gaziosmanpaşa'ya fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi geliyor. İnşaat çalışmaları devam eden Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi toplam 240 yatak kapasiteye sahip.

Büyükçekmece Devlet Hastanesi
Temmuz 2013'te inşasına başlanan hastanenin Ağustos 2015'te hizmete açılması planlanıyor. Hastane 250 yatak kapasitesine sahip olacak.

Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Huzur Mahallesi'nde TOKİ tarafından inşa ediliyor. İnşaat çalışmaları devam eden Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi 350 yatak kapasiteyle Sarıyer halkına hizmet verecek.