İstanbul İnn Levent’in yüzde 30’u ön talepte satıldı

Dünya Mimarlık Festivali, WAF’da finale kalan İstanbul İNN Levent projesinde lansman öncesinde ön talep ile yüzde 30 satış gerçekleşti

İstanbul İnn Levent’in yüzde 30’u ön talepte satıldı

13 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Ünal İnşaat – Özler İnşaat konsorsiyumu olarak Levent’te hayata geçen İstanbul İNN Levent projesi Mental Design Works imzası taşıyor.. İlk bloğun teslim tarihi için 15 ay ön görülen ve 200 milyon dolar hacimli olan proje; 17 katlı tek blokta 135 konut & ofisten ve 5 blokta toplam 650 konut & ofisten oluşuyor. Modüler plan kurgusu ile çeşitli büyüklüklere ve tiplere olanak veren fonksiyonel ve akılcı çözümlerle ise tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek.

İstanbul İNN Levent nerede?
İstanbul İNN Levent projesi, Tekfen Tower ve Levent Loft projelerinin hemen arkasında yerini alırken Kanyon'a 350 metre, Büyükdere Caddesi'ne 200 metre uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Levent İNN, bir evin sahip olabileceği tüm özellikleri barındıran bir mimari yaklaşım ile toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, oyun odası, cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu, sauna, çok amaçlı salon, kapalı otopark, özel güvenlik gibi hizmetler içererek bunu kullanıcılarının hayatlarına "+ plusroom" özelliğiyle kullanıldıkça ödenilen "sosyal-sonsuz" şekilde katıyor.
Görme engelliler de düşünüldü
Ayrıca projede; dış kapı kolları, asansör düğmeleri, rampalar, ortak kullanılan tüm ve özel mekânlar, her bireyin hayattan ve mutluluktan eşit pay alabilmesi için kullanılması muhtemel bütün alanlarda ‘’Braille alfabesi ‘’ kullanarak görme engelliler için kolaylık sağlayacak ve engelsiz bina niteliğinde bir proje olarak hayata geçecek.

İstanbul İNN Levent fiyatları

Konut metrekare fiyatlarının 4 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değiştiği İstanbul Levent İNN projesinde ofisler ise mertekaresi 5 bin dolardan satılıyor.

İstanbul İNN Levent iletişim
www.34innlevent.com 
Telefon: 212 679 58 58

 

Proje Bilgisi: Istanbul Inn Levent