İstanbul İNN Levent’te satışlar başladı

Küresel mimarlık etkinliği WAF’da (Dünya Mimarlık Festivali ) finale kalan İstanbul İNN Levent projesinde yıkım başlarken lansman fiyatları ile satışlar başladı

İstanbul İNN Levent’te satışlar başladı

15 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Levent'te inşa edilen İstanbul İNN Levent projesi, Tekfen Tower ve Levent Loft projelerinin hemen arkasında yerini alırken Kanyon'a 350 metre, Büyükdere Caddesi'ne 200 metre uzaklıkta yer alıyor. Satışların başladığı proje 17 katlı tek blokta 135 konut, ofis ve 5 blokta toplam 650 konut ve ofisten oluşuyor.

Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan İstanbul İNN Levent projesinde; toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, oyun odası, cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, SPA, kapalı yüzme havuzu, sauna, çok amaçlı salon, kapalı otopark, özel güvenlik gibi hizmetler sunulacak. Ayrıca projede; Dış kapı kolları, asansör düğmeleri, rampalar, ortak kullanılan tüm ve özel mekanlarda ‘’Braille alfabesi ‘’ kullanılarak, görme engelliler için kolaylık sağlayacak ve engelsiz bina niteliğinde bir proje olarak hayata geçecek.

Proje Bilgisi: Istanbul Inn Levent