İstanbul Lounge 1 ve 2’de kampanya

Eroğlu Yapı, İstanbul Lounge1 ve 2’de 60 ay vadeye yüzde 0,70, 120 ay vadeye yüzde 0,80 faiz oranıyla Banka Konut Kredisi imkanı sunuyor

İstanbul Lounge 1 ve 2’de kampanya

13 Eylül 2012 / emlakwebtv
Farklı mimarisi, geniş yeşil alanları ve sakinlerine sunduğu sosyal imkânları ile ayrıcaklı bir konuma sahip olan İstanbul Lounge ve Lounge 2 evleri uygun faiz oranları ile konut sahibi olmak isteyenlere yeni kapılar açıyor. Başlattığı kampanyalarla müşterilerine ödeme kolaylığı sunan Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Lounge 1 ve Lounge 2 projesinde, yüzde 0,70 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0,80 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor.
Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksit ile ödeme fırsatı da sunuluyor.
Ödeme avantajları ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren Eroğlu Gayrimenkul ayrıca, projelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. Sunduğu tüm projeler için geçerli “Her şey Dahil Fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor.

Teslimler, Ekim 2012’de
Mimarisi, yeşil alanları ve sosyal imkânları ile dikkat çeken projede, büyüklükleri 59 - 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi bulunuyor. Projede ayrıca sınırlı sayıda dubleks 4+1’ler sahiplerini bekliyor. 2012 yılının Ekim ayında sahiplerine teslim edilecek projede, toplam 792 daire bulunuyor.

Lounge 2'de hayat Mart 2013'de başlıyor
İstanbul Lounge-2’de, 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişen büyüklüklerde toplam 605 konut bulunuyor. 2013 Mart ayında teslim edilecek İstanbul Lounge-2, Halkalı’da, ana ulaşım arterlerine, hastanelere, okullara ve üniversitelere son derece yakın; ayrıca toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişilebilecek kadar merkezi bir konuma sahip. Projeye yürüme mesafesinde konumlandırılan Point alışveriş merkezinde ise hayat başladı. 1800 metrekarelik ticari alanda Lounge 2 sakinlerinin yanı sıra çevrede yaşayanların da temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği market, kuaför, eczane gibi ticari üniteler yer alıyor.

Proje Bilgisi: Istanbul Lounge