İstanbul Lounge 2’de Son 30 Ev Fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul Lounge projesine gelen yüksek talepler nedeniyle geliştirdiği ikinci projesi İstanbul Lounge 2'de satışlar devam ediyor

İstanbul Lounge 2’de Son 30 Ev Fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’ün çok sayıda talep aldığı İstanbul Lounge projesinin ardından gelen istekleri göz önünde bulundurarak tasarladığı İstanbul Lounge 2’de konut satışları devam ediyor.

50 ay 0 faiz
Mart 2013’de satışları başlayan projede son 30 ev, yeni sahiplerini bekliyor. İstanbul Lounge 2 projesinde yatırımcılara 50 ay 0 faizle ödeme seçeneği veriliyor.

Eroğlu İstanbul Lounge 2 projesi

Daire tipleri ve fiyatlar
Toplam 605 konuttan oluşan İstanbul Lounge 2’de 1+1' daireler 302 bin TL'den, 2+1 daireler 371 bin TL’den, 3+1 daireler 628 bin TL'den ve 4+1 daireler 714 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İstanbul Lounge projesinde yatırımcılar peşinat vermeden konut sahibi olabiliyor. Projeden daire satın alanlara 18 ay sonra yüzde 20 ve 36 ay sonra ise yüzde 15’lik ara ödeme yapma seçeneklerini sunuyor. Kalan konut bedeli ise 120 aya kadar taksitlendirebiliyor.

Yatay tasarımlı binalar
Yeşil ve maviyi bir araya getiren yatay tasarımı ve modern mimarisiyle öne çıkan İstanbul Lounge 2, şehrin toplu taşıma kanalları ve ana arterlerine yakınlığıyla ilgi çekiyor. En yüksek binanın 9 kattan oluştuğu Lounge 2 yatay mimarisi, gökyüzü ve güneşe açık tasarımıyla kentin ortasında farklı bir yaşam alanı açıyor. İstanbul Lounge 2 sahipleri, doğayla iç içe koşu ve yürüyüş yolları, kafe, oyun parkı, çocuk havuzu, mini futbol sahası, çocuk kulübü, dev satranç, tenis kortu, basketbol sahası, açık havuz, relax havuz, kapalı havuz, iç bahçeler, yansıma kanalları ile keyifli bir yaşam sürdürülebileceği birçok imkana sahip oluyor.

Eroğlu Gayrimenkul
Önümüzdeki 2 yıl içinde projelerinin toplam büyüklüğünü 2 milyon metrekareye ulaştırmayı planlayan Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, Türkiye'nin en önemli projelerine imza atıyor.

2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten firma 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdi. Eroğlu, 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te ise Merter Platform ve Florya Ekşinar Konakları projelerini teslim etti. 2014 yılının ilk 6 ayı içerisinde Bursa Harmony Towers, Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerinin teslimini gerçekleştiren şirket İstanbul’da Yenimoda Evleri projesinin yapımına ise devam ediyor.

.

Proje Bilgisi: Istanbul Lounge 2