İstanbul Marina Dap Yapı fiyat bilgileri!

İstanbul Marina Dap Yapı tarafından Kartal'da inşa ediliyor, fiyatları da 4 bin 900 TL'den başlıyor

İstanbul Marina Dap Yapı fiyat bilgileri!

17 Haziran 2014 / Emlakwebtv
İstanbul Marina Dap Yapı tarafından Kartal’da inşa ediliyor. İstanbul Marina Dap Yapı’da 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu yer alıyor. İstanbul Marina Dap Yapı projesinde yarıca ticari alanlar bulunuyor. İstanbul Marina Dap Yapı projesi önünde mega yat marina alanı bulunuyor ve içinden hızlı tren geçiyor. İstanbul Marina Dap Yapı’da toplam 258 adet bağımsız birim ve yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor.

İstanbul Marina Dap Yapı Kartal’da önünden mega yat marina alanı bulunuyor. Bunun dışında projenin içinden hızlı tren geçiyor. Ayrıca deniz manzaralı alışveriş merkezinin de yer alacağı İstanbul Marina Dap Yapı’nın dikkat çeken diğer özellikleri arasında da özel okul, özel hastane, otel, restoran, cafe ve park alanları yer alıyor. Rezidans, konut ve ofis alanlarını bu şehrin merkezinde bulunan İstanbul Marina Dap Yapı projesi; havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

İstanbul Marina Dap Yapı fiyatları
İstanbul Marina Dap Yapı satılık daireler 1+0’dan 5+1’e kadar tasarlanıyor. Toplam 1.463 adet konutun yapılması planlanan İstanbul Marina Dap Yapı Evleri’nde 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekarelik 5+1’e uzanan farklı seçeneklerin yer alıyor. İstanbul Marina Dap Yapı fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre projede metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL’den başlıyor. Tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor. 1+1 dairelere bile 20 metrekare teras alanı ayrılıyor.

İstanbul Marina Dap Yapı nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan İstanbul Marina Kartal’da hayata geçiriliyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı