İstanbul Marina fiyatları açıklandı!

DAP Yapı projesi olan İstanbul Marina fiyatları 4 bin 900 TL’den başlıyor

İstanbul Marina fiyatları açıklandı!

12 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
DAP İstanbul Marina Kartal projesi 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu ile ticari alanlardan meydana geliyor. DAP İstanbul Marina projesi önünde mega yat marina alanı bulunuyor ve içinden hızlı tren geçiyor. İstanbul Marina’da toplam 258 adet bağımsız birim bulunuyor ve yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor.

DAP İstanbul Marina Kartal’da önünden mega yat marina alanı bulunuyor. Bunun dışında projenin içinden hızlı tren geçiyor. Ayrıca deniz manzaralı alışveriş merkezinin de yer alacağı projede dikkat çeken diğer özellikleri arasında da özel okul, özel hastane, otel, restoran, cafe ve park alanları bulunuyor.

Rezidans, konut ve ofis alanlarını bu şehrin merkezinde bulunan DAP İstanbul Marina projesi, havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

DAP İstanbul Marina fiyatları
İstanbul Marina satılık daireler 1+0’dan 5+1’e kadar tasarlanıyor. Toplam 1.463 adet konutun yapılması planlanan DAP İstanbul Marina Evleri’nde 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekarelik 5+1’e uzanan farklı seçeneklerin yer alıyor. Lansmana özel satışa çıkan DAP İstanbul Marina fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre projede metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL’den başlıyor. Tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor. 1+1 dairelere bile 20 metrekare teras alanı ayrılıyor.

İstanbul Marina nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan İstanbul Marina Kartal’da hayata geçiriliyor.