İstanbul Mobilya Fuarı'nda dev hedef

CNR Holding ve MOSFED işbirliği ile düzenlenecek CNR İMOB İStanbul Uluslararası Mobilya Fuarı'nda 500 milyon dolarlık iş bağlantısı hedefleniyor

İstanbul Mobilya Fuarı'nda dev hedef

CNR Holding tarafından 26-31 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan İMOB İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı'na yerli ve yabancı çok sayıda firmanını katılımı bekleniyor. Etkinlikte 500 milyon dolarlık iş bağlantısı hedefleniyor. 

Dünyanın en büyük ikinci mobilya fuarı
CNR HOlding tarafından Mobilya Dernekleri Federasyonu işbirliği ile organize edilecek olan İMOB dünyanın en büyük ikinci mobilya fuarı olma özelliğ itaşıyor. Türkiye'nin en önemli fuar merkezlerinden biri olan CNR Expo Yeşilköy7de gerçekleştirilecek olan fuara, yerli ve yabancı çok sayıd mobilya firmasınını katılımı bekleniyor. Fuarda Anadolu kültürünü yansıtan mobilyaların yanı sıra, özel tasarım ve global mobilya trendlerinden de örnekler sunulacak. CNR İMOB Fuarı'nın Türk mobilya sektörünün uluslararası alandaki imajının güçlenmesine de destek sunması bekleniyor.

150 bin ziyaretçi bekleniyor
Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen, CNR İMOB İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı'na başta Kanada, Almanya ve Arap ülkeleri olmak üzere Rusya, Suudi Arabistan, İtalya, kadar, Kuveyt, Tunus, Belçika ve Hollanda gibi 90 ülkeden gelecek yabancılarla birlikte toplamda 150 bin ziyaretçi bekleniyor.

İMOB etkinliğinden üniversite ve sanayi işbirliği ile hayata geçirilen farklı bir projeye de tanık olacak. Proje kapsamında, Türk oturma biçimi üzerine farklı tasarımlar geliştiren 22 üniversitenin endüstriyel tasarım bölümleri tarafından oluşturulan, berjir, puf, sandalye ve tabure gibi örnekler de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak