İstanbul ofis projeleri

Bazısında teslimler başlarken, bazısında satışlar tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul'un ofis projelerinde gelinen son noktayı araştırdık. İşte sonuçlar...

İstanbul ofis projeleri

31 Mart 2014 / Şebnem Ber
Nitelikli konut projeleri ile adından söz ettiren İstanbul'da ofis projelerinin sayısı da hız kesmeden artıyor. Çalışanlarının her türlü sosyal ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilen İstanbul'un ofis projelerini mercek altına aldık.

Terra Ataşehir'de 229 dükkan satışta
KentArt İnşaat imzası taşıyan Terra Ataşehir Çarşı projesinde toplam 229 dükkan satışa çıkarıldı. Ocak 2016'da teslimleri gerçekleştirilecek projede dükkanların fiyatları ise 135 bin TL ile 150 bin TL olarak belirlendi.

Gap Tarlabaşı 360 projesinde ofisler sahiplerini bekliyor
Beyoğlu Belediyesi ile Gap İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Tarlabaşı 360 projesinde ofislerin satışı devam ediyor. 2017 yılında teslimlerin gerçekleştirileceği projede metrekare fiyatları 7 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor.

Ticari alanların yüzde 25'i satıldı
Yeşil İnşaat ve Metal Yapı ortaklığıyla kurulan Zincir Yapı tarafından hayata geçirilen Innovia Ispartakule projesinde ticari alanların satışları devam ederken, satışların yüzde 25'i tamamlandı.

Lapis Han'da teslimler başladı
Gürallar Yapı tarafından Kartal'da inşa edilen ve satışların büyük ölçekte tamamlandığı Lapis Han ofis projesinde teslimler de başladı. 32 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede toplam 160 ofis ve 26 mağaza yer alıyor.

A Ofis'te lansman öncesi fırsat
DAP Yapı'nın yeni ofis projesi olan ve Kağıthane'de inşa edilen A Ofis projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunuluyor. 287 bin TL'den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olunabilen projede 36 aya kadar firma içinde vadelendirme yapılıyor. 73 bağımsız bölümden oluşan A Ofis'te ofislerin alanları 51 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Vizyon Park'ta sıfır faiz
Kuyaş imzası taşıyan İstanbul Vizyon Park projesinde, kalan ofis, atölye ve dükkanlar sıfır faiz fırsatıyla satılıyor. 15 ofis, 41 atölye ve 9 dükkanın satışta olduğu projede hemen teslim alanlar, sıfır peşinat ve 60 ay vade ile satılıyor.