İstanbul Prestij Park hakkında ayrıntılı bilgi!

Bakyapı tarafından Beylikdüzü’ne inşa edilen İstanbul Prestij Park Bakyapı'nın onlarca projeden edindiği tecrübe ve güç ile İstanbul'daki büyük projesini hayata geçirmiş bulunmaktadır

İstanbul Prestij Park hakkında ayrıntılı bilgi!

Bakyapı tarafından Beylikdüzü'ne inşa edilen İstanbul Prestij Park Bakyapı'nın onlarca projeden edindiği tecrübe ve güç ile İstanbul'daki büyük projesini hayata geçirmiş bulunmaktadır. 103.800 metrekarelik alanda 26 blok ve 2 bin 392 konutluk dev proje ile İstanbul Prestij Park İstanbul'un en çok yatırım alan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yükseldi.

İstanbul Prestij Park teslim tarihi
Birinci etap teslimleri bu ayda yani aralıkta ikinci etap teslimleri 2016 yılında gerçekleşecek. Projede 4 adet kapalı yüzme havuzu 600 metrekarelik kids club çocuk yüzme havuzu fitness merkezi 16 derslikli özel anaokulu ve ilköğretim okulu yer almaktadır.

İstanbul Prestij Park özellikleri
İstanbul Prestij Park müşterilerinin tercihlerini göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Ön blokların 1+1 ve 2+1 diğer blokların 3+1 dairelerde oluştuğu projede sosyal yaşam alanları da bay ve bayanların ister birlikte isterlerse de ayrı ayrı yararlanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

İstanbul Prestij Park fiyatları ve ödeme kolaylığı
Daire fiyatları 119 bin TL ile 249 bin TL arasında değişen projede uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Prestij sahibi olmak isteyenler yüzde 18'lik konut KDV'sinin yalnızca yüzde 1'ini ödüyor. Sadece müşterilerine değil iş ortaklarına da güven vaat eden proje de Türkiye'nin en büyük bankalarından koşullarından banka kredisi alınabiliyor.

İstanbul Prestij Park konumu
E-5 ve TEM Bahçeşehir yolunun kesiştiği noktadaki konumuyla hem araçlar için hem de toplu taşıma ile gideceğiniz yere kolayca ulaşabileceğiniz alternatifler İstanbul Prestij Park'ta. Torium metrobüs durağı 700m Torium alışveriş merkezi 500m Media Markt & Carrefour 1km dünyanın en iyi alışveriş merkezi seçilen Marmara park 1,5km uzaklıkta olan İstanbul Prestij Park birçok imkan sunmaktadır.

 

Proje Bilgisi: Prestij Park