İstanbul Prestij Park’ta son 300 daire!

İstanbul Prestij Park’ta satışlar devam ediyor. Son 300 dairenin kaldığı projede, konut alıcılarına yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor

İstanbul Prestij Park’ta son 300 daire!

2 Mayıs 2014 / emlakwebtv
Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bakyapı, prestij serisinin ilk halkası olan ve Esenyurt’a prestij katan dev projesi İstanbul Prestij Park’ın yüzde 70’inin satışını gerçekleştirdi. Kısa sürede yüzde 35 prim yapan, hızlı satış grafiğiyle dikkat çeken ve toplam 175 milyon TL yatırım değerine sahip olan projenin inşaatının da yüzde 40’ı tamamlandı.

Yüzde 20’si yabancılara satılan, kalan son 300 dairenin satışının ise avantajlı fiyatlarla sürdüğü İstanbul Prestij Park projesi, yaklaşık 350 bin metrekare alanda 2 bin 392 konuttan oluşuyor.  26 bloktan oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. En küçük dairenin 90 metrekareden başladığı projede, daire fiyatları 159 Bin TL’den başlıyor. 3+1 dairelerin fiyatı da 199.000 - 279.000 TL aralığında.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, henüz tamamlanmadan yüzde 35 prim yapan İstanbul Prestij Park’ta yaşamın başlamasıyla birlikte yüzde 70-80’lik prim beklediklerini söylüyor.

Satışı süren projede tapuların hemen teslim edildiğine işaret eden Bakgör, “İstanbul Esenyurt’ta yaşanan imar sorunlarından etkilenmeyen ve bölgeye prestij katan İstanbul Prestij Park’tan daire alanlara tapuları hemen teslim ediliyor” diyor.

Yüzde 1 KDV avantajı
İlk etabı Aralık 2014’te teslim edilecek olan proje, şimdiden yatırımcısına kazandırırken, yüzde 1’lik KDV avantajı ile de dikkat çekiyor.

İstanbul Prestij Park’tan konut almak isteyenlere hemen tapu vermenin yanı sıra, anlaşmalı bankalardan da kredi kolaylığı fırsatı da sunuluyor.

Gayrimenkul sektöründe 20 yılı geride bırakan Bursalı Bakyapı Group, Marmara Bölgesi’nde tamamlanan 44 projesiyle 6 bine yakın konut inşa etti. “Huzurlu Yaşam Alanları” yaratma ilkesiyle hareket eden Bakyapı, vizyonu çerçevesinde ürettiği prestijli projeleriyle sektörüne değer katmaya devam ediyor.

 

 

Proje Bilgisi: Prestij Park