İstanbul Sultanbeyli kiralık daire

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire fiyatları 800 TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire fiyatlarına değinmeden önce Sultanbeyli ve Sultanbeyli konut projelerine değinelim. Bildiğiniz gibi birçok markalı konut projesinin hayata geçirildiği Sultanbeyli kiralık daire ve satılık daire fiyatlarıyla bir hayli dikkat çekiyor.

İstanbul Sultanbeyli, İstanbul ve Ankara'yı birbirine bağlayan Anadolu Otoyolu ilçenin içerisinden geçmektedir. 1985-1987 yılları arasında hızlı yapılaşma etkinliklerinin neticesinde Sultanbeyli bugünkü haline ulaşmıştır. 31 Aralık 1987 tarihinde Sultanbeyli köyünde belediye kurulması kararı alınmış olsa da bu karar,  26 Aralık 1989 yılında yapıldı ve 1992 yılında Sultanbeyli ilçe statüsünü almış oldu.

Sultanbeyli Konut Projeleri
1.Elit Park Rezidans

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire


68 adet daireden meydana gelen Elit Park Rezidans Elit Yaşam Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Elit Park Rezidans projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Elit Park Rezidans satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. Elit Park Rezidans teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

2.Sur Yapı İlkbahar

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire


Sur Yapı İlkbahar 5 blok şeklinde tasarlanıyor. 25 bin metrekare alan üzerinde 304 adet daireden meydana geliyor. Sur Yapı İlkbahar'da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Sur Yapı İlkbahar projesinin ikinci etabında 200 adet konutun yer alması planlanıyor. Sur Yapı İlkbahar projesinde bahçeli, dubleks ve geniş teraslı daire seçenekleri konut alıcılarına sunuluyor. Sur Yapı İlkbahar satılık daire büyüklükleri 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.

3.Sur Yapı İdilia

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire


Sur Yapı İdilia’da 442 adet daire bulunuyor. Sur Yapı İdilia satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Sur Yapı İdilia 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Sur Yapı İdilia 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Az katlı bloklardan oluşan Sur Yapı İdilia projesinde 7 blok yer alıyor. 78 farklı daire tipinin bulunduğu Sur Yapı İdilia satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

4.Hayat Sultanbeyli

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire


Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen Hayat Sultanbeyli 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Hayat Sultanbeyli daire büyüklükleri 105 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. 

5.Sinpaş Liva Turkuaz

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire


824 adet dairenin yer aldığı Sinpaş Liva Turkuaz satılık daire büyüklükleri 50 ila 200 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Liva Turkuaz sosyal donatıları arasında tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark gibi imkanlar bulunuyor.

İstanbul Sultanbeyli kiralık daire
İstanbul Sultanbeyli kiralık daire fiyatları hem yatırım yapanlar hem de Sultanbeyli’nde yaşamak isteyenler için oldukça çok merak ediyor. Sultanbeyli kiralık daire özelliklerine değinelim. Öncelikle gördüğünüz gibi birçok markalı konut projesi yer alıyor. A’dan Z’ye tüm ihtiyacınızın karşılandığı bu projelerden ev kiralamak ister ya da kiraya vermek isterseniz size önerimiz; evin şerefiye değerini de göz ardı etmemeniz. Eğer ki Sultanbeyli kiralık daire arama amacınız yaşamak ise, merkezi konumda olan ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru evi seçmeniz gerekir. Ortalama bir fiyat çıkaracaksak eğer; İstanbul Sultanbeyli kiralık daire fiyatları 800 TL’den başlangıç gösteriyor.